למה העסק הקטן שלך צריך תוכנת CRM

admin

מחשוב עננים נמצא כאן. זה היה כבר זמן מה, אבל מסעות פרסום מדיה הנוכחי בבריטניה הגדולה לכוון את המסר לכל בית עם טלוויזיה. "ענן"הוא ביטוי מלא וגמיש, המתאר את הצורה המשתנה של הצורה ואת הצורה של העולם הווירטואלי, האינטרנט.

טכנולוגיית האינטרנט גדלה בקצב מדהים בכל יום – ספקי דפדפן אינטרנט כל הזמן מציגה גרסאות חדשות של המוצרים שלהם לשוק, מפתחים כל הזמן מציגה תוכניות חינם לאינטרנט, תעשיית הבידור היא כל הזמן לשפר את השירותים שלה במונחים של ביצועים להורדה וידידותיות למשתמש. פיתוח נוסף הוא כי שטח דיסק וירטואלי לרשותנו גדלה בקצב פנומנלי כזה, כי עכשיו היא מסוגלת לספק עסקים עם דרך חסכונית מאוד של אחסון נתונים.

לכן, חשוב מאוד כי המודל העסקי הקטן לוקח ברצינות את הפתרון של CRM מקוון (קשרי לקוחות ניהול) פתרון. ללא צורך להשקיע בטכנולוגיות חדשות, חברה קטנה יש גישה אלה כלי ניהול ארגוניים חזקים. מערכת CRM היא דרך מצוינת עבור חברה כדי לייעל את זרימת העבודה, לרכז נתונים ליצירת קשר ולאסוף משאבי החברה. אף אחד לא יכול להבטיח כי החברה שלך יתחילו להרוויח יותר כסף באופן מיידי, אבל פתרון CRM בשימוש טוב יראה לך את היתרונות המהירים תחסוך לך כסף, זמן ומשאבים של החברה שלך. המשאבים משולבים ולא משותפים, כלומר לכל משתמשי ה- CRM יש גישה למידע על הארגון. זה לא כולל את הצורך של חבר אחד בארגון לשלוח קבצים, גיליונות אלקטרוניים או מידע המאוחסן במחשב מסוים למחשב של משתמש אחר. היתרונות המעשיים רבים והנה כמה דוגמאות:

  • חבר בארגון יש גישה מיידית למידע, לא מחכה לתשובה לדוא"ל.
  • תיעוד הלקוח יכול להכיל הרבה יותר מאשר רק שם וכתובת – היכולת לאחסן היסטוריית מידע פירושו נתוני הלקוח הופך להיות כלי שיווקי רב עוצמה.
  • השקיפות של ידע משותף זה והפניות מחדש ממחלקות השיווק והמכירות פירושה שתוכל לבנות בסיס לקוחות עשיר.
  • זה גם עוזר בניהול מידע הלקוח, תוצאה ישירה של אשר הוא כלי שירות לקוחות מתקדמים.

עד כה, דיברנו על ניהול לקוחות, אבל CRM מציעה את אותה רמת הזדמנויות וניהול הזדמנויות.

כפי שאתה יכול לראות, הפתרון CRM הוא כלי גדול ויעיל עם פונקציות רבות. משתמשים חדשים עשויים בתחילה להיות מיואש על ידי כמות עצומה של למידה, אבל מאסטרינג תחומים ספציפיים במקום לנסות לשלוט בכל המערכת, בתחילה עוזר טירון ללמוד צעד אחר צעד, ואת האתגר נראה קל יותר.

Leave a Reply