תוכנת CRM לעסקים קטנים

admin

לפני סוף 10 שנים, הדבר האחרון כי בעל עסק קטן יכול לבחור עבור החברה שלו יהיה CRM (ניהול קשרי לקוחות) תוכנה. באותו זמן, תעשיית ה- CRM נשלטה על ידי מורשה (כיום אנו קוראים להם "מקומי" ספקי תוכנה). מחיר הרכישה ועלויות ההתקנה היו גבוהות מדי. החלק הגרוע ביותר הוא כי חברות עשויות לדרוש צוות טכני להקים תוכנה ולשמור על המערכת.

התסריט השתנה באופן דרסטי, חברות קטנות מיישמות כיום מערכות ה- CRM של המדינה בעלות נמוכה מאוד; היתרונות כי עסקים קטנים מקבלים מ "להיות קטן". תוכנת CRM הפכה דרישה בסיסית עבור כל החברות.

הנהגת פתרונות CRM מקוונים (אנו מכנים אותם "לפי דרישה") יצרה עידן חדש בניהול עסקים קטנים. הם ביטלו את הצורך להשתמש בגיליונות אלקטרוניים ובכלים יקרים לתקשורת ולשיתוף נתונים. תוכנת CRM Online מציעה יתרונות גדולים יותר לעסקים קטנים, כולל עלויות רכישה, עלות ביצוע נמוכה, ללא עלויות תחזוקה ושדרוג, ידע טכני מינימלי, תמיד זמין בכל מקום, שיתוף פעולה עסקי טוב יותר, קשרי לקוחות טובים יותר וניהול לקוחות פוטנציאליים, ניתוח מעמיק דוחות, ועוד.

ישנם מספר גורמים שתרמו היום ב-CRM הביקוש בום. הראשון שבהם הוא לשפר את המהירות של האינטרנט ואת הזמינות של האינטרנט על מכשירים שונים. השני הוא פיתוח של מערכות מבוססות אינטרנט מבוססות אינטרנט ופיתוח של שפות scripting מודרניות כגון AJAX ו- ASP. השלישי הוא הקלות של יצירת או שכירת מסד נתונים מרכזי במחיר הנמוך ביותר. גורמים נוספים כוללים קידום טכנולוגיות ניידות, אתרי אינטרנט שהם מקום העסקים העיקרי, זמינות מוגברת של מוצרי קוד פתוח וכן הגבלות על מערכות CRM מורשות.

עכשיו חברה קטנה יכולה ליישם תוכנה יעילה לניהול קשרי לקוחות ללא כסף. העלות היחידה קשורה לעמלה החודשית, המחושבת בדרך כלל עבור כל משתמש. פחות עובדים (משתמשי תוכנה), פחות אתה משלם בכל חודש. ממשק הרשת (שולחן העבודה) הוא גם קל לשימוש, בדיוק כמו לוח המחוונים ברשת החברתית. כל הנתונים מאוחסנים, ממוינים ומעודכנים במסד נתונים מרוחק; אז חברות לא צריך לדאוג בקשר לזה.

אבל יש עדיין הרבה דברים לשקול לפני הולך על פתרונות CRM עבור עסקים קטנים. אלה כוללים אבטחת נתונים, אינטגרציית נתונים, בעלות על נתונים ותוכניות תמחור. מעבר לאבטחת נתונים והכרזת בעלות על נתונים חשוב מאוד בבחירת ספק CRM. שילוב נתונים, פעם בעיה גדולה, ניתן לנתח ביעילות באמצעות נתיבי CRM חינם. לספקים רבים יש תוכניות תעריפים מורכבות מרובות רמות, העלולות לסבך את התפתחות החברה ואת עלויות התוכנה החודשי.

Leave a Reply