קבל נגישות רבה יותר עם Sage CRM

admin

בעולם הטכנולוגיה של היום משולב מאוד, שירות לקוחות יכול להיות לעתים קרובות קשה. כל חברה חייבת להיות נוכחת באינטרנט אם היא רוצה להצליח, אבל לעתים קרובות היא יכולה להיות על חשבון מגע ישיר, המסייע לפתח קשרים בין חברות ולקוחותיהן. למרות שזה לא תמיד קל לתקן, אוטומטיות אישית מערכת ניהול קשרי לקוחות יכולים להפוך את העבודה שלך לקלה יותר. תוכנת CRM המתאימה יכולה לספק תשובות לשאלות, להסיר חששות ולזייף מערכות יחסים.

קחו לדוגמה את תוכנת ה- Sage CRM. תוכנת CRM זו קלה לשימוש ומגדירה במהירות, כך שתוכל לחזור להפעלה בפועל של העסק שלך. הוא עשיר בתכונות המציעות פתרונות נוספים לניהול קשרי לקוחות. זה עשוי לכלול את היכולת לספק גישה לנתוני לקוחות חשובים ברחבי החברה. תוכנה ספציפית זו משלבת גם מכירות שטח, מכירות פנימיות, שירות לקוחות ומידע שיווקי כדי להקל על הגישה לכל מי שמשתמש בתוכנית. קלות הגישה בכל רמה חשובה ביותר לניהול טוב יותר של קשרי לקוחות.

ואכן, תוכנת ה- Sage CRM היא מערכת ניהול קשרי לקוחות מלאה באינטרנט, המספקת שירות משולב, שיווק ואוטומציה של שירות לקוחות. זה מאוד קל לשימוש, במיוחד מאז תהיה לך גישה מהירה וקלה ליישום בענן, כמו גם למחשבים המחוברים לרשת המקומית. באמצעות שירותי ענן, באפשרותך לגשת לאינטראקציות של לקוחות המאוחסנות בפלטפורמת אינטרנט מאובטחת ללא צורך בשמירה על תשתית IT פנימית. כמובן, אפשרויות מקומיות מאפשרות לך להתאים את הפונקציונליות לצרכים הספציפיים של החברה שלך.

תוכנת Sage CRM תוכננה ואופטימלית במיוחד עבור עסקים קטנים. זה מאפשר לנו לספק תמיכה יוצאת דופן ללקוח, מתן לכל צוות קשרי הלקוחות עם גישה לכל המידע הדרוש כדי לשתף פעולה ולהגיב על צרכי הלקוח. זוהי התוכנית המתאימה ביותר עבור חברה קטנה, כי יש צרכים פשוטים רוצה לפעול במהירות. אם יש לך ידע IT קטן מאוד (או שאין לך אף אחד במחלקה שלך להתמודד עם זה) ואתה לא צריך פונקציות רבות להתאמה אישית, תוכנית זו יכולה לשרת אותך היטב, כי זה גם מבטל את הצורך לנהל מסדי נתונים ושרתים.

כשמדובר סייג CRM, אתה כנראה למצוא הרבה אפשרויות זמינות. ברמה הבסיסית תוכל להגדיל את עקביות של שיחות חשובות עם לקוחות. גרסאות אחרות עשויות לאפשר לך להגדיל את מספר המשתמשים כך שיותר מאדם אחד יוכל להתחבר כדי לנהל מידע או לשתף פעולה ישירות עם לקוחות. זה גם מקל על ניהול פריטים כגון לוח השנה ואת רשימת אנשי הקשר כי הם כל הזמן משתנה. אפילו גרסאות מדויקות יותר יכולות לספק גישה לפונקציית הצוות ולמסד הנתונים המרכזי של Window, שגם יש לו גישה לאינטרנט. בסופו של דבר, אתה יכול גם לבחור זמינות ניידים, המאפשר לך לשלוט על הכל, מן הנוחות של מכשירי iPhone, iPad ו- Android.

Leave a Reply