כיצד להפעיל תחנת רדיו באינטרנט תוך פחות משעה

admin

זה נראה היסטוריה עתיקה עכשיו, אבל לפני שני עשורים, כאשר האינטרנט התחיל לעצב, הרבה נאמר על מה זה יכול להציע, ואיך זה יהפוך לכלי חיוני. בדיעבד, עכשיו אנחנו יכולים לראות מה הדוברים הראשונים אמרו, אבל אנחנו יכולים גם לראות איפה הפופולריות יש השפעה רבה יותר.

במובן מסוים, האינטרנט הפך באמת ל"כלי חיוני "ששמענו עליו כל כך הרבה. זה הפך גם מקום מפגש המוני, מקום לברוח ולחיות בעולם מוצלח, מקום לשחק משחקים במדיום המאפשר גישה ודיון על מידע על כל הנושאים.

כותיק תקשורת מ -30 שנה, אני לא יכול שלא לשים לב כי האינטרנט גם מציע קול "אנשים רגילים", בעבר לרשות בתי מדיה גדולים. עלונים מקוונים על אינספור נושאים מומחה כיום להגיע אלפי מנויים ברחבי העולם. כמו כן, התקשורת הפתוחה כבר נפתחה. במקום שיש הוצאות הון ענק על ציוד וצוות צריך להפעיל תחנת רדיו, גם אם אתה יכול לקבל רישיון, כל מי שיש לו מחשב כמה דולרים הכרחי עבור עלויות הזרמת חודשי יכול עכשיו לשדר ברחבי העולם.

מהימים הראשונים שבהם הוצגו לראשונה מערכות אוטומציה פרימיטיביות לשידור, היה שיפור מתמיד ומדהים בטכנולוגיה. כיום, התוכנה מתוחכמת יחסית זמינה בקלות בחינם, מה שהופך את מערכות אלה מוקדם בלתי נשכחת.

אם חשבתם פעם על הצבת האצבע שלכם בעולם השידור, עכשיו זה הזמן לעשות את זה, והאינטרנט נותן לכם לא רק את כל הכלים הדרושים לכם, אלא גם פלטפורמה לשדר, שתהיה קנאה בכל תחנת רדיו לפני שנים רבות כל כך .

הנה מה שאתה צריך:

 • חשבון עם מארח זרם. אני משתמש בחברה בשם Strem101 כי הם זולים, אבל כל מיני זמינים ואתה יכול לבחור אחד זה יהיה טוב בשבילך.

 • אוסף של "קרע" (המרה) מוזיקה קבצי MP3.

 • עותק Winamp הנוכחי.

 • עותק של תוסף DSP Shoutcast עבור Winamp.

איך לעשות את זה

 1. ארגן את חשבון האירוח שלך.

 2. שים את כל קבצי MP3 בתיקיה.

 3. הורד והתקן את Winamp.

 4. הורד את Dout Shoutcast להתקין עבור Winamp.

 5. פתח את העדפות Winamp ולחץ על DSP / Effects

 6. בחר DSP Shoutcat.

 7. הזן את הגדרות המארח של הזרם ב- Plug-in של Shoutcast DSP.

 8. השתמש Winamp כדי לבחור תיקיית מוסיקה ולהתחיל אותו.

ישנן מספר הגדרות שיש לשפר, אבל יש קבצים Readme כדי לעזור לך עם זה. אתה כנראה גם רוצה להגדיר העדפות של Winamp עבור Replay Play לאחר כל השירים בתיקיה שלך כבר שיחק ובחר Shuffle לתת Winamp באופן אוטומטי לדשדש את השירים, לא רק כדי לשחק אותם בסדר.

למרות שיטה זו פועלת טוב מאוד, היא רחוקה מרמת קידום זמין באמצעות מערכת אוטומציה רדיו חינם, כגון זארה רדיו. הם מאפשרים לך ליצור ולבצע שידור בפורמט זה יכול להישמע טוב כמו כל AM או תחנת רדיו FM.

אני מאחל לך אושר! ככל הנראה, האינטרנט הוכיח כי לא משנה מה הטעם או סגנון יש לך, יהיה מישהו יהיה לפחות לנסות לנסות רדיו באינטרנט.

Leave a Reply