אוטומציה של שידור באמצעות תוכנת רדיו אוטומציה

admin

תכנות רדיו מקצועי לא צריך להיות יקר. אם יש לך מקום ציבורי, אתה כנראה רוצה להיות מוסיקת רקע ופרסומות תקופתיות, וכדי לעשות זאת, אתה יכול לנסות פתרון אוטומטי לחלוטין כגון RadioBOSS. רדיו אוטומציה התוכנה מספקת פתרון זה נדרש במחיר מינימלי. זוהי דרך אידיאלית ליצור רשימות השמעה מוסיקה ברקע במקומות ציבוריים, ועם תמיכה טכנית טובה אתה יכול להתחיל את השידור מיד לאחר התקנת היישום. זה מאוד קל לשימוש ולהגדיר. לאחר קביעת תצורה, אתה יכול להשאיר אותו ללא השגחה במשך זמן רב ככל שתרצה.

RadioBOSS הוא פתרון נהדר ליצירת מוסיקת רקע בכל מקום ציבורי. זה חל על מועדוני לילה, ברים, מסעדות, חנויות ומקומות ציבוריים אחרים. התוכנה מפשטת את המשימה על ידי אוטומציה לחלוטין את התהליך. באמצעות התוכנה, אתה יכול ליצור במהירות רשימות השמעה רקע ולהשאיר אותם ללא השגחה במשך חודשים רבים. התוכנה קלה לשימוש ממשק ידידותי למשתמש אינו דורש שום ידע מיוחד. הוא נועד לחסוך זמן ולהבטיח את התוצאות האוטומטיות הנדרשות.

עם כל סוג של תוכנות אוטומציה, יציבות היא אחד הדברים החשובים ביותר. פתרון זה יציב במיוחד, תוך שימוש ביישום נגן מוסיקה מינימליסטי שמעולם לא נתקע או גורם לבעיות. הסט כולל ממיר אודיו המאפשר לך להשתמש בכל קבצי השמע על הדיסק הקשיח, ללא קשר לפורמט שלהם. מסד הנתונים הכלול ביישום הוא גם קל לשימוש, ומאפשר לך לעקוב ולאוטום אוסף המוסיקה שלך וניהול. תכונות אחרות כוללות רשימת השמעה גנרטור, רשימות השמעה ועוד.

המרכיב העיקרי של התוכנה הוא השחקן. זה מאפשר לך להפעיל את כל רשימות השמעה מוגדרות, וגם מאפשר לך להגדיר לוחות זמנים ההשמעה, כך שתוכל להפעיל פסקולים ספציפיים בזמן מסוים. יש גם ממיר אודיו התומך בפורמטים פופולריים שונים. תוכל גם להוסיף מודעות לפלייליסטים ולהגדיר את העליות האוטומטיות כאשר הן מופיעות. ניתן גם להשתמש בשמע הזרמת מהאינטרנט בפלייליסטים.

רכיב השחקן יש פונקציות נוספות שונות המאפשרות לך להתאים אישית את התוצאות. אתה יכול להוסיף הרבה אפקטים קוליים לאופן שבו המוסיקה שלך נשמע, כולל הדהוד, הד, קצב וגובה. זה כולל גם אקולייזר קול יכול לנצל את מלוא היתרונות של כרטיסי קול היקפי רב ערוצי.

מחולל הפלייליסטים הוא רכיב שמאפשר לך ליצור באופן אוטומטי את הפלייליסטים שלך בזמן מוגדר. תבניות פלייליסט כלולים גם אתה יכול ליצור סמני שעה עבור מודעות, סיבוב או אפקטים קוליים.

לבסוף, רכיב מסד הנתונים הוא המקום שבו אתה מארגן את כל המוסיקה שלך, אתה יכול גם להשתמש בו כדי לסנן את הרשומות שלך תגי תג ללא קשר לפורמט שלהם.

אתה יכול למצוא עוד על RadioBOSS על djsoft.net.

Leave a Reply