שישה חייב לעשות טיפים טכניים לפני שתצאו לנסיעה עסקית

admin

אם אתה נוסע למטרות עסקיות, סביר להניח שאתה נוסע ואתה תצטרך להסתמך על לפחות את הטלפון החכם ואת המחשב הנייד לעשות את כל העבודה ולהישאר בקשר עם עמיתים ובני משפחה. משמעות הדבר היא כי מכשירים אלה יצטרכו לעבוד עם יעילות מקסימלית, למזער את הסיכון לכישלון, אשר יכול להשאיר אותך לבד או להכריח אותך להשתמש במרכז עסקים יקר במלון או דירה שירות.

עם זה בחשבון, להלן שישה טיפים לעשות לפני שאתה יוצא למסע הבא שלך כדי להבטיח את הפרודוקטיביות ואת הקישוריות:

1. הורד כל מחשב או עדכוני תוכנה. לפני שאתה יוצא למסע עסקים, הורד והפעל עדכונים על מערכת ההפעלה והתוכנה (לדוגמה, Windows, דפדפן אינטרנט, Adobe וכו '), מכיוון שהעדכונים האלה לא רק לוקחים זמן להורדה (כאב אמיתי אם אתה נמצא במיקום גישה חופשית לאינטרנט), הם יכולים גם לגרום למחשב לקרוס לאחר ההתקנה. אם אתה משתמש ב- Windows, באפשרותך לעדכן את מערכת ההפעלה על-ידי מעבר לתפריט כלים ובחירה ב- Microsoft Update, בעוד משתמשי Apple Mac צריכים ללחוץ על סמל התפוח בפינה השמאלית העליונה של מסך המחשב ולבחור באפשרות עדכון תוכנה.

2. לעדכן ולהפעיל את האנטי וירוס סריקה. ודא שהגדרות הווירוסים של תוכנת האנטי-וירוס מעודכנות ומבצעות סריקת אנטי-וירוס מקיפה לפני היציאה, למקרה שתוכנית האנטי-וירוס מוצאת משהו גדול שלא ניתן להסגר כאשר אינך נמצא.

.3 שנה את לוח הזמנים לסריקה והורדה של עדכונים. הן סריקה של Windows ותוכניות אנטי וירוס, ואת העדכונים שאתה צריך להוריד לא יכול לקחת רק זמן, אבל יכול גם להאט את המחשב הנייד או להגדיל באופן משמעותי את היכולת להשתמש באינטרנט בעת ההורדה. משמעות הדבר היא כי זה יכול להיות רעיון טוב לדחות את הסריקות השבועיות או עדכונים לאחר שחזר הביתה מטיול עסקים.

4. הפעל את כלי ניקוי הדיסק. Windows ידוע למדי עבור הצטברות של קבצים לא רצויים או יתומים על הדיסק הקשיח שיכול להאט את המחשב ואף לגרום לקריסה. הפעלת אשף ניקוי הדיסק ושימוש בהגדרות המתקדמות שלו כדי להסיר גיבוי של Windows גיבוי לפני היציאה לנסיעת עסקים יהיה כנראה לשפר את הביצועים של המחשב הנייד בעת נסיעה.

.5 נקה את הודעת הדואר האלקטרוני וה – SMS. אם אתה מקבל הרבה הודעות אימייל או הודעות טקסט ו / או שאתה משתמש במספר מכשירים כדי לגשת לסוגים שונים של הודעות, זכור כי אחסון בהתקנים אלה יכול להתמלא במהירות אם הודעות אינן מאוחסנות בשרת של החברה שלך. היזהר במיוחד עם הודעות דואר אלקטרוני שהורדו או נשלחו מ- Windows Mail או מ- Microsoft Outlook למחשב הנייד שלך, מכיוון שתוכניות אלה הן תולעים מוכרות בדיסק הקשיח – דבר שעלול לגרום להן להתמלא ולאחר מכן לקרוס בזמן הגרוע ביותר כאשר המשתמש מוצא במחשב. נסיעות עסקים.

6. טיפה עותקים של קבצים חשובים לענן ולסנכרן. ענן שירותי אחסון כגון Dropbox צריך אומר שאתה לעולם לא צריך לעשות phonecalls למזכירה מבקש ממך לשלוח דוא"ל גדול וחשוב ממהר. לפני שאתה הולך על נסיעות עסקים, ודא שיש לך את העדכונים האחרונים ביותר עדכני של כל הקבצים שאתה צריך, פשוט להפיל אותם לתוך שירות אחסון ענן. כמו כן, ודא שכל ההתקנים הנמצאים בשימוש מסונכרנים כדי לא להתקשר למזכירה שלך כדי לקבל מספר טלפון חוקי, דוא"ל או כתובת.

Leave a Reply