נורטון AntiVirus 2012 סקירה

admin

סימנטק היא המפיקה הגדולה ביותר של תוכנות אבטחת מחשבים בעולם. זה כבר סביב מאז 1982, במשך שנים רבות כבר שם בית המספק הגנה אנטי וירוס עבור מיליוני אנשים.

Symantec Norton AntiVirus 2012 מספק הגנה הן עבור Windows והן עבור Macintosh. הדבר מבטיח שמערכות הפעלה אלה יהיו מוגנות מפני סוגים שונים של איומים בתוכנות זדוניות, כולל וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים, תוכנות ריגול, הקשות, תוכנות פרסום, חלונות קופצים ועוד.

ישנן טכנולוגיות רבות ב Norton AntiVirus 2012, החשובים שבהם הם: אנטי וירוס, אנטי ריגול, הגנה בוט, נורטון ועוד עדכונים, אנטי rootkit, מיפוי וניטור של רשתות, נורטון מוניטין שירות והגנה על התנהגות SONAR3. תכונות אלה לשלב כדי להגן על המחשב מפני וירוסים, תוכנות ריגול ואיומים אחרים. הם גם מספקים הגנה מהירה ויעילה באינטרנט כדי להגן עליך מפני התקפות סייבר. זה גם מאפשר לך לשוחח, לשלוח הודעות דואר אלקטרוני ולשתף קבצים באינטרנט ללא חשש של זיהום.

נורטון השתפר משמעותית לאורך השנים ורבים מהבעיות שהטרידו אותו בעבר נעלמו במידה רבה. אחת הבעיות שהיו לו היתה הסורק שלו, שהיה מזיק למשאבים והאטה את המחשב במהלך הסריקה והעדכון. וזה היה אחד התלונות העיקריות נגד נורטון בעבר ביקורות לקוחות באינטרנט.

לקחנו בחשבון את היתרונות והחסרונות שנמצאו ב- Norton AntiVirus ועליך לבדוק אותם לפני הורדת התוכנה:

Pros

1. Norton משיגה יכולת שימוש גבוהה והגנה על Windows XP לפי AV-Test.

2. הממשק מאפשר לך להגן על הרכיבים המסובכים ביותר שאתה לא רוצה להשתמש.

3. קיבל פרסים AV- השוואות במערב חוף מעבדות לבדיקות אנטי וירוס של שולחנות עבודה ואנטי טרויאנים.

4. סורק את ההודעות שלך בפייסבוק כדי למצוא קישורים מסוכנים או הורדות מסוכנות.

נורטון היא מהירה להתקנה ואינה צורכת משאבי זיכרון ומשאבי CPU.

6. מזהה כאשר אתה מתחבר דרך רשת 3G ומפסיק את כל העדכונים שאינם נחוצים, כך שאתה לא לשלם את המפעיל עבור נתונים מיותרים.

7. נורטון AntiVirus מבוסס כעת על ענן ואתה יכול להתקין, להעביר ולעדכן תוכנה מכל מקום באינטרנט.

חסרונות

1. הפונקציה נגד דיוג ב- Norton AntiVirus היא בסיסית ויש צורך לשדרג את חבילת האבטחה לאינטרנט כדי לקבל גרסה טובה יותר של תוכנה זו.

נורטון היא עדיין בעיה עם הסרת ויוצא קבצים ברישום במהלך המחיקה.

סיכום

באופן כללי, Norton AntiVirus הוא מוצר אבטחה טוב ואנו ממליצים עליו הן לשימוש ביתי והן לשימוש עסקי. אבל זה קרה מאחורי תוכניות אחרות, כגון BitDefender ו Kaspersky, אשר כעת מציעים פונקציות הגנה יותר.

Leave a Reply