כיצד לקנות תוכנת אנטי וירוס

admin

אם אתה צריך תוכנה המגנה על המחשב מפני פעולות שליליות כי הם במחזור באינטרנט, אבל אתה לא יודע איך לקנות תוכנות אנטי וירוס, אתה תהיה מופתע! זה באמת לא כל כך קשה, אם יש לך סוג וירטואלי של תשלום זמין. במילים אחרות, אתה רוצה לקבל כרטיס אשראי, כרטיס חיוב או חשבון PayPal להעריך באופן מלא את האפשרות לרכוש תוכנות אנטי וירוס באמצעות האינטרנט. למידה לקנות תוכנות אנטי וירוס באינטרנט מתחיל על ידי מציאת התוכנה שאתה רוצה לקנות. אתר את האתר המציע את התוכנית ולוודא כי היא חוקית.

אם יש ספק, לקנות את התוכנית מאתר האינטרנט של החברה, ולא ממקור לא ידוע. אם אתה קונה ישירות מהחברה, סביר להניח שלא יהיו לך בעיות בעתיד. ברגע שאתה מוצא את התוכנית שאתה רוצה לקנות, לחפש באתר עבור קישור לאתר אינטרנט כלשהו עם כסף, כגון PayPal. אתרי אינטרנט כגון אלה מאפשרים לך להעביר כסף למקור דרך האינטרנט ללא סיכון של כסף נייר.

לאחר מציאת קישור זה, הזן את המידע שאתה מבקש. עם זאת, בעת הזנת מידע, אף פעם לא לחשוף סיסמאות או PINs, כי זו בקשה להיות קורבן של הונאות אשראי. פעולה זו אמורה להוביל לדף שאומר שההזמנה שלך התקבלה. בהתאם לסוג התוכנית, ייתכן שיהיה ניתן להוריד אותו מהאתר בשלב זה או ייתכן שיהיה צורך להמתין להעתקה פיזית. הלמידה לקנות תוכנות אנטי וירוס היא לא מדע טילים וכל אחד יכול ללמוד את זה מהר.

Leave a Reply