כיצד להתקין McAfee אנטי וירוס פלוס 2012

admin

McAfee Antivirus Plus 2012 הוא פתרון אבטחה מקיף של McAfee. הוא כולל הגנה מקיפה של תוכנות אנטי וירוס, אנטי ריגול, antimalware, אינטרנט ודואר אלקטרוני, חומת אש. בנוסף אלה מובנית פונקציות, את הגירסה 2012 תוכנן כדי לשפר את הביצועים ואת המהירות של המחשב עם כלים כגון מהיר מנקה ו Shredder.

לכן, אם אתה מתקין את התוכנית McAfee Antivirus Plus 2012, תוכל להיות בטוח שהמערכת שלך תהיה מוגנת מפני וירוסים מסוכנים, תוכנות ריגול, rootkits, סוסים טרויאנים ותוכנות זדוניות אחרות, הודעות דיוג וספאם, אתרים שנפגעו, חלונות קופצים זדוניים ותוכן אינטרנט אחר . ניתן להתקין את McAfee Antivirus Plus 2012 בשתי דרכים. ניתן להוריד אותו מאתר האינטרנט של McAfee או לרכוש דיסק התקנה מהחנות הקמעונאית. נסביר את תהליך ההורדה וההורדה המקוונים.

השיטות שנאספו כאן הן פשוטות ואמינות. עם זאת, מומלץ לעקוב אחריהם כדי למנוע בעיות בעת התקנת תוכנת אנטי-וירוס של McAfee. לפני שתתחיל בהתקנה, הסר את התקנת תוכנת האנטי-וירוס הקיימת. אם לא תסיר את תוכנית האנטי-וירוס הקודמת, McAfee Antivirus Plus 2012 יסיר אותה באופן אוטומטי במהלך ההתקנה. לכן, עדיף תחילה להסיר את תוכנת האבטחה הקודמת מהמחשב שלך, ולאחר מכן ללכת ההתקנה McAfee 2012.

עכשיו לפתוח את דפדפן האינטרנט שלך לבקר באתר McAfee. דפדף אל מוצרים להלן הביתה תפריט. אתר McAfee Antivirus Plus 2012 ולחץ על קנה עכשיו כפתור. מלא את הפרטים הרצוי ולאחר מכן לחץ על לבדוק כפתור. בצע את ההוראות המופיעות על המסך ולחץ על התחל עכשיו או הורדה כפתור. כאשר תתבקש לשמור את הקובץ, לחץ על שמור את הקובץ כפתור. בחר את המיקום במחשב להורדה. בסיום, סגור את חלון הדפדפן וחזור למיקום הקובץ שנשמר.

פתח את קובץ ההתקנה של McAfee Setup.exe והתחל את ההתקנה. כשתתבקש, לחץ על הבא. אם אתה רואה את ההפעלה של חשבונך במקום מסך זה, בצע זאת על ידי הזנת המידע הרצוי בשדות המתאימים. בצע את ההוראות הנותרות. קבל את תנאי הרישיון וההסכם, התאם אישית את היישומים ולאחר מכן השלם את ההתקנה. התוכנית יכולה לבדוק את העדכונים האחרונים ולהפעיל סריקה אנטי וירוס במהלך תהליך ההתקנה, אשר דורש יותר זמן. אם ברצונך לדלג על שלבים אלה, דלג עליהם וסיים את ההתקנה. כשתתבקש, הפעל מחדש את המחשב.

סמל קיצור דרך חדש של McAfee Security Center מופיע בשולחן העבודה או במגש המערכת. אם אין קיצורי דרך בשולחן העבודה שלך ואתה רוצה את זה, לחץ על תפריט התחל ועבור אל כל התוכניות. אתר את McAfee, לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ולאחר מכן בחר את קיצור הדרך. לאחר מכן פתח את McAfee, עדכן אותו עם העדכונים האחרונים והפעל סריקת אנטי-וירוס. אפשר לסיים את הסריקה. ואז לבקש כלי למחוק קבצים נגועים שהובאו במהלך סריקה. אם אתה רוצה ש- McAfee Antivirus Plus 2012 יישאר מעודכן ללא אינטראקציה עם המשתמש, הגדר אותו באופן אוטומטי להורדה והתקנה של העדכונים האחרונים.

פרטים נוספים:

לפעמים את האפשרות להוריד את McAfee Antivirus Plus 2012 התוכנית אינה מוצגת. תתבקש להירשם למוצר ולספק פרטים כגון שמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך וכו '. במקרה זה, בדוק את תיבת הדואר הנכנס של הדואר האלקטרוני עבור קישור ההורדה לאחר השלמת השלבים הנדרשים באתר McAfee. לחץ על הקישור להורדה ובצע את ההוראות המופיעות על המסך כדי להתקין את התוכנית.

Leave a Reply