בדוק אתרי אינטרנט לתוכניות האבטחה הטובות ביותר בקרבת מקום

admin

וירוסים, תוכנות ריגול, תוכנות פרסום והאקרים מאיימים על כל פינה באינטרנט, ולכן משתמשי האינטרנט צריכים להגן על המחשבים שלהם בצורה הטובה ביותר כדי למנוע את אובדן הקבצים או אפילו את המחשב כולו. רכישת תוכנות אבטחה בחנות המחשב המקומי שלך יכול להיות יקר מאוד, אבל הגנה על המחשב לא צריך לעלות אנשים. פשוט על ידי בדיקת מה download.com יש להוריד, משתמשי המחשב יכולים לחסוך עד 50-100 $ ו עדיין יוכלו להגן כראוי על המחשבים שלהם.

חלק אחד של האתר נקרא אנטי וירוס, חומת אש ותוכנות ריגול מציע קישורים שונים לקבצים להורדה מחברות המסייעות להגן על מחשבים אישיים מפני כל נזק. רוב התוכניות המוצעות באתר ניתן להוריד ללא תשלום. תוכניות מסוימות הן תוכנות אנטי וירוס שבדרך כלל סורקות מחשב בהתאם להגדרות, למשל פעם ביום. כאשר התוכנה מוצאת וירוס בכל אחד מהקבצים במחשב שלך, היא תפעיל אזעקה אנטי וירוס בצורת תיבת הודעה. משתמשי מחשב חייבים להחליט כיצד לנקות את המחשב. כמה תוכנות אנטי וירוס מציעים את האפשרות למחוק קובץ, אחרים לשמור אותו מה שנקרא Virus vault כאשר הווירוס אינו יכול לתקוף קבצים אחרים במחשב, בעוד השני מנקה את הקובץ אם ניתן לנקות אותו.

תוכניות אחרות המוצעות באתר הן חומות אש. חומות אש מגנות על המחשב מפני התקפות מהאינטרנט, כגון פריצה למחשב, סוסים טרויאניים, וירוסים ואחרים הנכנסים למחשב ה- PC אינם אפשריים בעת שימוש בחומת אש ומוגדרים להגדרת האבטחה המתאימה. שימוש בחומת אש הוא רעיון טוב עבור כל מחשב, אבל חשוב לדעת כי הדרך חומת האש עובד יכול גם לגרום למספר בעיות עם התוכנה במחשב שנכנס לאינטרנט. לכן, חומות אש חייב להיות מוגדר יש מחשב עובד ומוגן. רבים מן חומות האש המוצעים באתר זה זמינים להורדה, אבל בדרך כלל רוב המחשבים יש חומת האש המובנית במערכת ההפעלה שלהם, אשר חייב להיות מופעל או מוגדר.

הסוג השלישי העיקרי של תוכנות אבטחה שניתן להוריד מאתר זה הוא זיהוי של מרגלים או מודעות. מרגלים ומודעות של מודעות הן תוכניות מזיקות למשתמש המחשב. סוגים אלה של תוכנות זדוניות מותקנות ללא ידיעת המשתמש הנכונה והם משבשים או שולטים באופן חלקי באינטראקציה של המחשב עם האינטרנט ללא הסכמת המשתמשים. תוכנות ריגול לא רק לפקח על אינטראקציות באינטרנט, כפי שהשם מרמז, אלא גם לאסוף נתונים אישיים, רשאי להתקין תוכנה נוספת שתיקח את השליטה על פעולת הדפדפן, גישה לאתרים שיאפשרו, למשל, כניסה של וירוסים למחשב. תוכנות ריגול הוא גם מכונה לעתים קרובות פולשני תוכנה ומשהו שמגן על המחשב מפני איומים.

דף ההורדה לא רק מציע רבות של תוכניות אלה בחינם, אבל גם מציע תיקונים וקבצים עדכון עבור תוכניות אלה. למרות שחברות רבות מציעות עדכון אוטומטי רציף כדי להגן על המחשב מפני וירוסים חדשים ותוכנות זדוניות אחרות, משתמשי PC מסוימים מעדיפים שלא לקבל עדכון אוטומטי ולהוריד את העדכונים שלהם כפי שהם רואים לנכון.

לא משנה אם מישהו אוהב לעדכן את המחשב, הדבר החשוב ביותר הוא לדעת כי המחשבים חייבים להיות מוגנים המשתמשים לא צריכים להשקיע טונות של כסף כדי לעשות זאת. תוכניות חינם להורדה באתר האינטרנט של download.com יספקו למחשב הגנה דומה ואבטחה של קבצים וזהויות.

Leave a Reply