קספרסקי סקירה ביטחונית – סיבות לבחור את החבילה הגבוהה ביותר בדירוג Cyber ​​Protection

admin

מעבדת קספרסקי היא אחד השמות הגדולים ביותר בתחום האבטחה הסייברסקית. זהו ספק גדול, פרטי של פתרונות אנטי וירוס והגנה על נקודות קצה. עבור משתמשים מסוימים, תוכנת האנטי-וירוס אינה מספיקה. אם הצרכים שלך דורשים יותר מאשר תוכנית אנטי וירוס סטנדרטית, אתה יכול לשקול קספרסקי סה"כ אבטחה. זה מתקדם הגנה על הפרטיות המציע תכונות שימושיות רבות כגון אבטחה מצלמת אינטרנט, בדיקת Wi-Fi אבטחת רשת, זיהוי הונאת דיוג, ועוד.

פתרון IT IT זה עובד על כל סוגי ההתקנים ומערכות ההפעלה. ללא קשר לשילוב של Windows, Android, Mac ומחשבים ומכשירי iOS המשמשים את המשפחה או החברה שלך, חבילת האבטחה הכוללת תגן עליהם. אתה יכול לבחור חבילה הכוללת הגנה על עד חמישה מכשירים בבת אחת. הכל יכול להיות מנוהל מאתר אינטרנט אחד. בדוק את מצב ההגנה של כל המכשירים, נהל את הרישיון, הפעל את פונקציות הבטיחות ועוד. Remotes יאפשר לך אפילו למצוא התקנים לאיבוד, לחסום אותם ואפילו לנגב אותם.

סיבות להשתמש אבטחה קספרסקי סה"כ

• זהו עטורת הפרסים אבטחה המגינה עליך מפני אתרי אינטרנט מסוכנים, התחזות, וירוסים, תוכנות ריגול ועוד.

• זה מאוד ידידותי למשתמש וקל להגדרה.

• הגנה על פרטיות מונעת מאחרים להיכנס לחיים פרטיים.

• הפונקציה "כסף בטוח" מבטיחה אבטחה כאשר אתה קונה או חנות מקוונת, בין אם אתה משתמש ב- Mac או PC.

• מבטיח את בטיחות הילדים על ידי חסימת תוכן לא הולם ומאפשר להורה לנהל את השימוש ברשתות חברתיות.

מנהל הסיסמאות המאובטח מאחסן סיסמאות ומגן עליהן ומאפשר גישה ממחשב, ממכשיר נייד או ממקינטוש.

• גיבוי קבצים והצפנה מגבה קבצים חשובים, מסמכים ותמונות ומצפין את כל סוגי הנתונים.

לא כל תוכניות האנטי וירוס מציעים הגנה על הטלפון החכם אנדרואיד, אבל Kaspersky סה"כ אבטחה בהחלט עושה. לא רק הם מוגנים מפני וירוסים ותוכנות זדוניות, הם מוגנים גם מפני גניבה. גם אם מישהו גונב את הטלפון שלך, לא תהיה לך גישה לשום דבר אם אתה יכול לנעול או לנקות אותו מרחוק. קספרסקי מאחסן את הנתונים שלך בצורה מאובטחת, כך שתוכל לשחזר אותו מאוחר יותר.

חשיבות האבטחה בזמן אמת

הגנה בזמן אמת מפני תוכנות זדוניות מועברת למחשב ול- Mac. איומים נעצרים לפני שהם עושים כל נזק. ישנם אמצעי הגנה פיננסיים טובים, כגון כסף מאובטח, הגנה מתקדמת על גניבת זהות וחומת אש דו-כיוונית.

הדבר הגדול באמת על קספרסקי סה"כ אבטחה היא שזה זול למדי. אתה תהיה מופתע על ידי מחירי הנחה. תוכל לבחור מנוי אחד, שניים או שלושה עבור 5 או 10 מכשירים.

גלה כמה זול זה פתרון אבטחה יכול להיות על ידי בדיקת קספרסקי סך אבטחה קודים פרומו. הוא מציע את כל ההגנה הנדרשת על ידי משתמשים ממספר עצום של איומים ולא עולה יותר מדי כסף.

Leave a Reply