התקן AVG אנטי וירוס חינם Edition במחשב עם Windows 7

admin

כדי להגן על מחשב שמפעיל את הגירסה העדכנית ביותר של Windows 7 מאיומים קטלניים ווירוסים, עליך להתקין את תוכנית האנטי-וירוס המתאימה. ממוצע הוא ללא ספק הבחירה הראשונה של משתמשי מחשב רבים משום שהיא מציעה תוכנת אנטי וירוס מעולה עבור משתמשים ביתיים ועסקיים.

אנו נדון בשלבים כאן כדי להוריד ולהתקין את הגרסה החינמית של AVG במחשב שלך. זה לא רק לחסוך לך זמן, אבל זה חסכוני מאוד. נסה את השלבים הפשוטים האלה כדי להגן על המחשב מפני איומי אבטחה קטלניים.

שלב 1. הורד את הגרסה החינמית של ממוצע מ free.avg.com או download.com

שלב 2. חפש גרסה חופשית ולחץ על "הורד עכשיו" כאשר מופיע החלון, לחץ על "הפעלה" או "שמור" קובץ בדיסק הקשיח. אם מופיעה אזהרת אבטחה של IE, עליך ללחוץ שוב על "הפעל".

שלב 3. בחר שפה ולאחר מכן לחץ על "הבא".

שלב 4. בחר "התקן רק הגנה בסיסית חינם", ולאחר מכן לחץ על "הבא". כדי לעבור לשלב הבא, אתה צריך לחכות קצת כי זה תלוי במהירות החיבור. למעשה, השלב הבא הוא להוריד את הקבצים הדרושים להשלמת תהליך ההתקנה.

שלב 5. לחץ על "קראתי את הסכם הרישיון" וקבל אותו.

שלב 6. עבור ההתקנה הרגילה, ולאחר מכן לחץ על "הבא" כדי להפעיל את רישיון חינם AVG.

שלב 7. הדף הבא יבקש ממך להתקין את סרגל הכלים AVG Security או להגדיר את יאהו כברירת מחדל לחיפוש. הם אופציונליים ולאחר ביצוע הבחירה שלך לחץ על "הבא".

שלב 8. כעת התקנת בהצלחה את הגרסה החינמית של תוכנית AVG. השלב האחרון הוא לקבל את מדיניות הפרטיות ולהזין כתובת דואר אלקטרוני אופציונלית. לחץ על סיום.

המלצה:

לאחר השלמת השלב האחרון, בחר "מיטוב סריקה כעת" בחלון הבא. זה עלול לקחת כמה דקות, אבל זה יאיץ את הסריקה בעתיד. iYogi מציע כי אתה קונה גרסה בתשלום של AVG אנטי וירוס בהקדם האפשרי כדי לקבל את ההגנה המקסימלית מפני וירוס קטלני.

Leave a Reply