תמיכה McAfee – זו הסיבה שאתה צריך את זה

admin

תוכנת אנטי וירוס היא חובה על כל מחשב או מחשב נייד כי זה מגן עליו מפני התקפה על ידי תוכנות זדוניות, תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול וסוסים טרויאניים. זיהומים נגיפיים לא רק משפיעים על הרווחה של המחשב, אלא גם מאיימים על סודיות של המשתמש. זה בזכות וירוסים ותוכנות זדוניות כי האקרים יכולים בקלות לפרוץ מידע סודי של המשתמשים ולהשתמש בהם עבור פעילויות הונאה ללא ידיעת הבעלים. לכן תוכנית האנטי וירוס של McAfee היא ברכה עבור בעלי מחשבים וניידים.

משתמשים במחשבים נגועים ובמחשבים ניידים עלולים להיתקל במצבים קשים רבים שעשויים להוות בעיה בנתיב הפרודוקטיביות שלהם. בעיות כאלה עשויות להיות אתחול מחדש של המחשב עצמו, היישומים אינם מגיבים כראוי, הדפדפן מסרב לפתוח, את מהירות המחשב או המחשב הנייד הופך איטי מאוד, המחשב תדיר תולה, דואר זבל נשלח לרשימת אנשי הקשר מבלי לדעת את המשתמש וכן הלאה. בעיות אלה יש לספור תחילה על ידי איש מקצוע בעל ניסיון וידע טוב בנושא, בזכותו המערכת משתפרת ועובדת בצורה אופטימלית.

הנה מגיע הטכנולוגיה McAfee לתמוך אנטי וירוס. זה מורכב מומחים טכניים McAfee תמיכה מוסמכים בתחום זה זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כדי לשרת את הלקוחות שלהם. יש גם ארגונים מכובד המספקים McAfee נגד תוכנות זדוניות עם מאגר של מומחים. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למספר חיוג חינם שמופיע באתר הרשמי שלהם. השיחה תועבר על ידי מנהל בכיר בחברה ואחרי האזנה לבעיה שבה נתקל המשתמש, הוא יעביר את השיחה לטכנאי התמיכה הטכנית. מהנדס זה יכול לקבל גישה מרחוק למחשב או למחשב נייד ולפתור את הבעיה ללא בעיות נוספות.

באמצעות המומחים של McAfee חוסך לך הרבה כסף הוא גם חסכוני. כדי לתקן בעיות עם תוכנית האנטי וירוס McAfee, טכנאים תשלום דמי, הסכום שלהם הוא נומינלי למדי לעומת מה טכנאי שירות המטפלים במקרה עצמם לשלם לאתר שבו המחשב נמצא. יתרה מזאת, תמיכה אנטי וירוס של McAfee לוקח יותר זמן כדי להשיג אותם, וכתוצאה מכך זמן השבתה ארוך יותר, וזה מאוד נחות עבור חברות.

Leave a Reply