תיאוריות קונספירציה לגבי ספקי אנטי-וירוס

admin

ההנחה שחברות אנטי-וירוס הן היוזמות של התקפות וירוסים אינה ראויה לשבח והיא דבר שיהיה סותר מאוד. שתיקה כזו נמשכת כבר זמן מה ואין שום זכר לכך. הרעיון לא נפתר והוא אפילו גרוע יותר בשל התפשטות של חבילות פסאודו אנטי וירוס להעתיק את תוכניות האנטי וירוס הטוב ביותר. יש להם מראה דומה ויש להם כלים דומים. הם גם מבטיחים לחסל את כל האיומים הקשורים תוכנות ריגול שנוצרו כדי להסיר. למעשה, אלה הם סוסים טרויאניים שפוגעים במחשב שלך ומסננים את המידע האישי שלך.

מושג נוסף הוא כי חברות אנטי וירוס אין סיבה ברורה לעשות עבודה טובה של ביטול איומים המסייעים לך לקנות את תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר. זה אולי נראה יותר הגיוני, אבל זה פשוט טיפשי כמו הרעיון כי חברות אלה ליצור תוכנה זדונית עצמם. מושגים אלה הם פשוט לא הגיוני כמו טוען כי רוקח או הרופא שלך מנסה לפגוע בך, כך שהם יכולים למכור לך מרשמים נוספים. מה יותר, מוזר כמו מושגים אלה, יש בדרך כלל אחד שנמשך. ספקי אנטי-וירוס משקיעים מיליארדים בשנה ביצירת כלים להתמודד עם כל מיני סוגים של איומים על האקרים ותוכנות ריגול.

איומים אלה וירוסים הם המציאו על ידי הרמאים המשתמשים בכלים מקודדים בקפידה כדי להרוויח כסף פשעי אינטרנט. תוכנות זדוניות ו cybercrime עברו צורות שונות והתפתחו לתוך מיזם שוק רווחי מאוד. לאחרונה, מראה פיננסי חשף מידע על פשע אינטרנט, לפיו אתה צריך להוציא רק 1,200 $ עבור cybercrime. בנוסף, ספקי אנטי וירוס כל הזמן נאבקים עם איומים אלה. הם אף העסיקו עובדים ייעודיים שחזו את פעילותם של פושעים מדי יום.

כיום, ישנם למעלה מ -20 יצרני אנטי וירוס מובילים בעולם, כולם מעורבים במירוץ העכברים כדי להפוך את התוכנה שלהם לאחד העליון בתעשיית האנטי וירוס. רק הודות למאבק יעיל נגד איומים תוכנות ריגול, חברות אלה לזכות בהכרה. לכן, הם תמיד מתחרים אחד עם השני כדי להערים אחד על השני במאבק נגד איומים הקיברנטי. לקוחות להרוויח הרבה מזה, כי יש להם הזדמנות לבחור את תוכנית האנטי וירוס הטוב ביותר שיעמוד בציפיות שלהם.

נכון שתוכניות האנטי-וירוס הטובות ביותר לא היו מתממשות אם לא היו תולעים ווירוסים, אבל זה לא אותו דבר שאומר שחברות אנטי-וירוס מעסיקות אנשים כדי ליצור את הווירוסים האלה. היבטים חיוביים ושליליים מתקיימים יחד בכל תחומי החיים, וישנם הרבה אנשים שמרגישים לא יותר מאשר שעשוע בכל פעם שהם עושים קוד זדוני. אין ספק, אם יש תוכנית להרוויח כסף, כולל חברות אנטי וירוס סופרים וירוסים, רשויות אכיפת החוק היה יודע על זה מזמן.

Leave a Reply