להסיר את. להסיר דרכים להסיר ולסיר את L

admin

אם יש סיבה מיוחדת למה אתה צריך להסיר את Sophos Antivirus, אני יידע אותך על שיטות הסוף מקיף Sophos.

ראשית, בצע את השלבים הבאים כדי להסיר את Sophos Antivirus:

1. כדי לוודא שאתה יכול לגלוש באינטרנט בבטחה וחלק, להתקין תוכנות אנטי וירוס אחרות כדי להגן על המחשב לאחר הסרת אנטי וירוס Sophos.

2. לפני ביצוע הסרה זו, ודא שבאפשרותך להתחבר עם הרשאות מנהל המערכת המקומיות.

.3 לחץ על תפריט Start (התחל) ובחר Control Panel (לוח הבקרה).

.4 בחר באפשרות הוספה / הסרה של תוכניות.

5. למשתמשי Windows XP: אתר את Sophos AutoUpdate ולחץ על SETos AutoUpdate בתפריט שנה / הסר תוכניות ולאחר מכן לחץ על שנה / הסר ולאחר מכן בחר באפשרות להסיר את ההתקנה הסר עדכון.

6. עבור המשתמש של Windows 98: אתר את Sophos AutoUpdate ולחץ עליו, ולאחר מכן לחץ על שנה / הסר, לאחר מכן בחר את הסרת ההתקנה הסר.

7. הפעל מחדש את המחשב אם תתבקש, ולאחר מכן חזור על שלבים 2 עד 4.

8. למשתמשי Windows XP: אתר את Sophos Antivirus ולחץ עליו ולאחר מכן לחץ על שנה / הסר ולאחר מכן בחר באפשרות להסיר את ההתקנה של Sophos Antivirus.

9. עבור משתמש Windows 98: מצא ולחץ על Sophos Antivirus בתוכניות הוספה / הסרה של תוכניות, ולאחר מכן לחץ על שנה / הסר, לאחר מכן בחר להסיר את ההתקנה של תוכנת האנטי וירוס Sophos.

.10 הפעל מחדש את המחשב אם תתבקש לעשות כן.

אבל מה אם השלבים לעיל אינם מצליחים? ואם התקנת את התוכנית בצורה לא נכונה או שהיא פגומה, אתה לא יכול להסיר לחלוטין Sophos אנטי וירוס בדרך זו. כי זה יופיע שוב בכל פעם שאתה מפעיל את המחשב. אם כן, עליך גם לנסות.

Sophos אנטי וירוס להסרה אוטומטית:

כלי הסרת התקנה מקצועיים יכולים לסייע באופן אוטומטי לחסוך לך הרבה זמן וצרות. של כלים רבים, הטוב ביותר להסיר כלי הוא באמת פנטסטי. יש לו פונקציה ייחודית כי כל הכלים דומים כי הם קוראים "כוח להסיר" אין. עם תכונה "הסרת כוח" של הכלי הטוב ביותר להסרת, אתה יכול בקלות לסרוק ולמצוא את כל עקבות שמאלה, להסיר לחלוטין Sophos Antivirus, גם אם אתה לא יכול למצוא את זה ברשימה של תוכניות Windows מותקן.

Leave a Reply