כיצד להסיר לחלוטין להסיר G נתונים Antivirus

admin

G DATA Antivirus הוא פתרון מלא להגנה על המחשב הביתי. עם זאת, ללא קשר לסיבה כי פגום חתימות וירוסים כנראה גרם לזה לא לעדכן כראוי, זה לא יעבוד באופן קבוע דורש התקנה מחדש, או קבצים פגומים כנראה לגרום 100% השימוש ב- CPU וכו 'כמו כל תוכניות אנטי וירוס אחרות. , ייתכן שיהיה עליך להסיר ולמחוק GATA Antivirus G.

השיטה הסטנדרטית להסרת ההתקנה של GATA Antivirus מגיעה מ- Windows הוספה / הסרה של תוכניות, אך לעתים תהליך ההשעייה הושעה, וייתכן שלא ניתן להסיר תוכנית זו מהמחשב שלך מכיוון שחלק מערכי הרישום והעקבות עדיין נשארים במערכת שלך. במקרה זה, אם אתה רוצה להסיר לחלוטין את תוכנית האנטי וירוס, עליך למחוק את כל אלה ערכי הרישום דביק, תהליכים, שירותים, כמו גם תיקיות הקשורות וקבצים.

מחיקה ידנית של כל המופעים של תוכנית אנטי-וירוס זו עלולה להיות קשה מאוד ויש סכנה לפגיעה במערכת ההפעלה אם היא לא נעשית כראוי. לאחר מכן תוכל לנסות להשתמש בכלי הסרה טוב שיסייע לך להסיר את התוכנית באופן אוטומטי תוך מספר שניות. מסיר מושלם הוא אחד כזה התוכנית. זה עובד בפשטות. בנוסף לעבוד על הסרת G נתונים אנטי יכול גם להיפטר מתוכניות לא רצויות מהמחשב.

1. הוא מציע דרך הרבה יותר מהר וקל לחלוטין להסיר תוכניות שלא ניתן להסיר באמצעות "הוספה / הסרה של תוכניות".

2. זה מוחק לחלוטין ערכי הרישום ריקים או פגומים.

3. יש "לאלץ" פונקציה לכפות את הסרת ההתקנה של תוכניות פגום או מוסתר.

4. יש את הפונקציה "מיוחד הסר" תוכנן עבור כמה תוכניות ספציפיות מאוד מתוך רשימה זו

5. ניתן לשחזר את הרישום למצב הקודם ולשחזר קבצים מתוך סל המיחזור (קבצים שנמחקו לתוך סל המיחזור).

הסר והסר את GATA Antivirus מהמערכת לפני שתמשיך בהתקנה של תוכנית האנטי-וירוס הבאה שברצונך להגדיר, אחרת תוכנית האנטי-וירוס תגרום להתנגשויות ותגרום לבעיות רבות שלא תוכל לשחזר את Windows מההתרסקות.

Leave a Reply