הצורך בתוכנות אבטחת רשת לחברות

admin

כל תשתית הרשת לכל גודל ארגון דורשת חיבור לאינטרנט במערכת תקשורת גלובלית. הודעות דואר אלקטרוני או הודעות הופכות לייצוג של תקשורת עסקית רשמית המחליפה במקרים מסוימים את מערכת הפקס. מערכת הפקס משולבת כעת ביישומי רשת, כולל יישומי Voice over IP. הרשת הארגונית הפכה לייצוג עסקי חיוני לבינה עסקית גלובלית. כל דורשים תשתית רשת מחשבים עם קישוריות לאינטרנט.

היתרונות של קישוריות לאינטרנט הם ברורים לתמוך הזמינות של מערכת תקשורת עסקית, אבל האיומים המתעוררים מן האינטרנט בר נשכחים לעתים קרובות על ידי עסקים קטנים בעיקר. אפילו חברות וחברות מהמעמד הבינוני אינן מספקות הגנה מספקת לרשת העסקית. ישנם שלושה אלמנטים עיקריים שניתן ליישם כדי להגן על הרשת העסקית שלך: חומת אש, תוכנת אבטחת רשת וניהול תיקונים.

חומת אש

חומת אש של חומרה משמשת בדרך כלל בכל נקודת כניסה לאינטרנט ברשת הפנימית. כל תנועה שמגיעה מהאינטרנט חייבת להיות מבוקרת ומתועדת דרך נקודת בקרה אחת – חומת אש. כברירת מחדל, תצורת חומת האש צריכה לחסום את כל התנועה הנכנסת, למעט כל תנועה מורשית או מאופשרת. מתן חומת אש הוא כמו מתן דלת הכניסה לבית שלך, כך שאף אחד לא נכנס לבית שלך למעט אנשים מורשים. למרבה הצער, חומת האש המסורתי אינו מספיק כדי להגן על האיומים על רמת היישום. תוכנות זדוניות רבות מהאינטרנט לא ניתן לחסום 100% כדי להגיע לרשת הפרטית שלך. לכן, רמות אחרות של הגנה על אבטחה, כגון תוכנת אבטחת רשת וניהול תיקונים, חייבים להיות מיושמים כתוספות של חומת אש.

ישנם סוגים רבים של תוכנות אבטחת רשת שניתן ליישם את הרחבות חומת האש כדי להגן על הרשת מפני כל איום, כולל תוכנת אנטי וירוס וניהול תיקונים.

תוכנת אנטי וירוס מרכזית

האם ידעת כי מאות, אולי אלפי וירוסים חדשים תולעים הם הציג לאינטרנט מדי חודש? אנחנו לא יודעים את הזמן שחולף כאשר וירוסים חדשים או תולעים נשלחים אל האינטרנט בטבע, כאשר הם מתגלים, הזמן שבו תוכנת אנטי וירוס חדשה מונפקת על ידי תוכנת אנטי-וירוס, והפעם האחרונה היא זמן התגובה לעדכון החתימות במחשב. במהלך תקופה זו, מחשבים חשופים לאיומים שנוצרו על ידי וירוסים חדשים אלה או תולעים. לכן, חשוב מאוד ליישם יישום אנטי וירוס מרכזי עבור תוכנת אבטחת הרשת.

ישנן תוכניות אנטי וירוס רבות המיועדות לחברות או רשתות ארגוניות הודות לשרת אנטי וירוס מרכזי עם עדכונים אוטומטיים באינטרנט באתר האינטרנט של הספק, בכל פעם עדכונים חדשים חתימה זמינים. כל המחשבים ברשת יורידו עדכונים לשרת האנטי וירוס במקום להוריד אותם ישירות מהאתר של היצרן. זה יגרום לעיכוב משמעותי ברוחב הפס.

שרת ניהול תיקונים מרכזי

כל אחד ממחשבי Windows מוגדר עם עדכונים אוטומטיים ישירות מהאינטרנט. בסביבת רשת גדולה במחשבי Windows, עדכונים אוטומטיים ישירות מדף עדכון Windows אינם טובים. אתה יכול לדמיין איך מאות מחשבים מורידים עדכונים ישירות מהאינטרנט באותו זמן, רוחב הפס שלך באינטרנט יהיה לחתוך רווי, אשר ישבש את זמינות החברה בסוף. לכן, פריסת שרת עדכון Windows מרכזי ברשת ארגונית היא פתרון הרבה יותר טוב כדי לחסוך ברוחב פס לאינטרנט.

Microsoft מציעה מערכת WSUS ללא תשלום (שרת עדכון שירותי Windows) שניתן להתקין בשרת עם Active Directory מותקן. באפשרותך להגדיר את השרת להורדה של עדכונים ישירות מהאינטרנט, וכל המחשבים ברשת מורידים באופן אוטומטי עדכונים משרת WSUS. בדרך זו, אתה יכול לשחרר את רוחב הפס של האינטרנט כתוצאה מעדכון על ידי Windows.

חומת אש, רשת אבטחת תוכנה עם שרת מרכזי שרת ניהול תיקון ברשת הן שלוש אמצעי בסיסי נגד כל האיומים המתעוררים מהאינטרנט.

Leave a Reply