מידע על Norton Anti-Virus

admin

עבור סוגים רבים של תוכנות אנטי וירוס, כדאי לקרוא תיאור קצר של מה סוגים שונים עושים ואיך הם יכולים להיות מועיל לך ולמחשב שלך.

נורטון אנטי וירוס

נורטון AntiVirus מבית סימנטק הוא הפתרון האנטי-וירוס הכי אמין בעולם. הוא זמין גם עבור מחשבי Windows וגם עבור מחשבי מקינטוש (Symantec Antivirus for Macintosh – S.A.M). נורטון AntiVirus הוא מוצר אנטי וירוס אמין וקל לשימוש. זהו מוצר האנטי וירוס הטוב ביותר לתפוס וירוסים קבצים שהורדו ודואר אלקטרוני. נורטון AntiVirus הוא גם יקר יותר מאשר McAfee VirusScan, אם כי לא יותר מדי, ואת יכולות נוספות של נורטון יכול בקלות לפצות על ההבדל.

נורטון AntiVirus כולל כלים רבים שאתה יכול לרוץ ברקע, כולל מעקב אחר פעילות המחשב חשוד באופן אוטומטי בודק קבצים שהורדו עבור וירוסים. Norton AntiVirus מוגדר גם באופן אוטומטי לתמיכה בסריקת דואר אלקטרוני עבור הודעות דואר אלקטרוני המגיעות למחשב ולדואר האלקטרוני שאתה שולח. תהליך זה סורק ומנקה באופן אוטומטי הודעות דואר נכנסות ויוצאות, מפסיק וירוסים להדביק את המחשב או להתפשט לאחרים. זה מסיר וירוסים באופן אוטומטי, ללא הפרעה לעבודה ומונע זיהומים במהלך שיחות צ'אט באינטרנט בזמן אמת, וזיהוי וירוסים קבצים מצורפים מיידיות. בגלל כל כך הרבה וירוסים ותולעים מופצים באמצעות דואר אלקטרוני שליחים מיידיות, זה מאוד חשוב וחיוני הגנה.

התקנת נורטון

ההתקנה היא פשוטה. פשוט להתקין את התקליטור בכונן התקליטורים ואת ההתקנה יופעל באופן אוטומטי. על המתקין לשאול אותך אם ברצונך לבצע סריקת מערכת ראשונית עבור וירוסים. זה דבר טוב מאוד. כאשר זה נגמר, ההתקנה תתחיל ואתה יכול לקבל את כל הגדרות ברירת המחדל ללא כל דאגות. לאחר ההתקנה, תתבקש להיכנס לאינטרנט ולקבל את הגדרות הווירוס הנוכחיות. אל תדלג על שלב זה. הגדרת הגדרות וירוסים עדכניות יש צורך בהפעלת כל תוכנת אנטי-וירוס.

שימוש רגיל

נורטון היא תוכנית יוצאת דופן מאוד. זוהי תוכנית התקנה ושכחה שעוסקת בעצמה. זה יודיע לך באופן אוטומטי אם יש משהו שאתה צריך לעשות. אם הנגיף נמצא, התוכנה תנסה לתקן באופן אוטומטי את הקובץ, אם זה לא יכול, זה ישים את הקובץ באזור הבידוד בטוח ולהודיע ​​על כך. בנוסף לחיפוש וירוסים ידועים, Norton Antivirus Bloodhound מנסה לאתר וירוסים ותולעים חדשים על פי ההתנהגות שלהם, האופיינית לתוכניות לא נעימות כאלה.

בדיקת המערכת והורדת עדכונים הם שני דברים שצריך לעשות באופן קבוע. נורטון אנטי וירוס עושה אותם ללא כאב על ידי הגדרת סריקה מלאה של המערכת פעם בשבוע ובדיקה של עדכונים חדשים (הן עבור תוכנות והגדרות וירוס) ברגע שהמשתמש מחובר. סריקות עדכונים פשוטות אלה אינן מאטות את המחשב כלל.

באופן כללי, נורטון אנטי וירוס היא דרך מצוינת להגן מפני וירוסים. זוהי מערכת שאני ממליץ ללקוחות שלי בתדירות הגבוהה ביותר ואשר אני משתמש באופן אישי.

Leave a Reply