למעלה 5 וירוס הגנה על מחשבים אישיים

admin

כיום קשה למצוא מישהו שאינו משתמש במחשב לכל מטרה. למעשה, אנשים רבים מסתמכים בכבדות על המחשב ממספר סיבות, לכן חשוב להגן על המחשבים שלנו מפני התקפות וירוסים וקודים זדוניים אחרים המהווים איום רציני על בריאות המחשבים שלנו.

עם זאת, התקנת תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר היא – יש צורך במחשבים שלנו לפעול ביעילות וביעילות רבה ככל האפשר. לכן עלינו למצוא את תוכנית האנטי-וירוס הטובה ביותר שתהיה המתאימה ביותר למחשבים שלנו.

5 תוכניות אנטיבירוס הטוב ביותר

כרגע יש תוכנות אנטי וירוס רבות הזמינות למשתמשים, ואת הבחירה של אחד תלוי בסוג של הגנה המחשבים שלנו צריך; וכמה נרחבים אנחנו רוצים את ההגנה הזאת.

להלן למעלה 5 תוכניות אנטי וירוס עד עכשיו:

1. Norton Internet Security – נורטון נמצאת בראש הרשימה משום שיש לה את אחד מאבטחת האינטרנט המקיפים ביותר, וזה חשוב משום שרבים מהווירוסים האלה נשלחים דרך האינטרנט, בין אם באמצעות דואר אלקטרוני, חלונות קופצים או לפעמים רק על ידי אינטרנט, וירוסים כבר מחכים על הדלתות הקדמיות והאחוריות, מאיימים לפגוע במערכת שלנו.

יש לו ממשק ידידותי למשתמש, אשר מאפשר מניפולציה; בנוסף, ההגנה בזמן אמת אינה מגבילה את מהירות המחשב; אשר קורה לפעמים עם פחות תוכניות אנטי וירוס מתוחכמות.

2. Avira Antivirus – Avira טיפס לאט לרשימת התוכניות האנטי וירוס הטובות ביותר. למרות שזה גם ממשק ידידותי למשתמש, אחד הדברים שעושה אותו להתבלט הוא תקליטור ההצלה כלל עם הרכישה. WebGuard שלה מגן על המחשב מפני אתרי אינטרנט זדוניים.

3. BitDefender Antivirus 2009 – BitDefender זוכה להיות אחת התוכניות האנטי וירוס הטוב ביותר עבור המחשבים שלנו בשל תכונות רבות בשילוב עם קלות שימוש, התקנה קלה, דרישות שטח מינימלי זמין במחיר זול יותר מאשר תוכנות אנטי וירוס ידועים אחרים.

זה גם עדכונים כל שעה כדי להבטיח כי ההגנה שלך תמיד עובד בזמנים שיא, שירות לקוחות מעולה.

4. Kaspersky Antivirus 2009 – נכון, לא הרבה אנשים יכלו לשמוע על Kaspersky, אבל מי יודע יודע כמה יקר זה תוכנית האנטי וירוס על המחשבים שלהם. אם אתה משתמש אינטרנט כבד, אתה רוצה להתקין את זה על המחשב שלך, כי המומחיות הוכיחה כי Kaspersky הוא הטוב ביותר אנטי וירוס כשזה מגיע להגנה מפני איומים מקוונים בזמן אמת.

5. Panda Antivirus Pro 2009 – האחרון, אבל לא הקטן ביותר, האחרונה Panda אנטי וירוס התוכנית. זה יכול להיות רע ביצועים סקירה בעבר, אבל כל זה הוחלף על ידי התכונות העדכניות ביותר של הגרסה האחרונה.

יש הגנה טובה יותר מפני כל סוגי וירוסים; בתוספת תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות; ואפילו יש חומת אש אישית כי כמה תוכניות אנטי וירוס אין. זו הסיבה השנה; הועלה לדרגת הקטגוריה האנטי וירוס הטובה ביותר בשנת 2009.

Leave a Reply