כיצד פועלות תוכניות להסרת וירוסים בהסרת וירוסים מהמערכת שלנו?

admin

כולנו משתמשים בתוכנה אנטי וירוס כדי למנוע את תוכנות זדוניות שלנו מדבקת מערכות המחשב שלנו. הוא משמש בעיקר לסריקת קבצים חשודים ומזיקים. רעיון טוב הוא להבין את הפונקציונליות של תוכנית האנטי וירוס. להלן תיאור של פעולת הסרת הנגיף. רוב מסורתיים אנטי וירוס כלים לעבוד על שתי טכניקות בסיסיות. הטכניקה הראשונה היא הפעולה הרגילה של תוכנת האנטי וירוס, אשר מורכב סריקת קבצים כדי לזהות וירוסים ידועים. הדבר נעשה על ידי שימוש בהגדרות הווירוסים המותקנות במערכת כאשר מותקנת תוכנית אנטי-וירוס המסייעת לך לאתר וירוס ידוע. הטכניקה הבסיסית השנייה היא לזהות התנהגות חשודה או פעילויות הרשומות במערכת. רוב תוכנות אנטי וירוס מוכשר עובד על שתי הטכניקות הנ"ל.

בסוג הראשון של הטכניקה שבה התוכנה משתמשת בהגדרת הווירוס, היא מחפשת קודים תואמים במחשב. שיטה זו של הסרת וירוסים פועלת באופן כזה שהיא מנסה לזהות כל קוד זדוני נוכח במחשב שמתאים להגדרת אנטי וירוס מוגדרת מראש. לאחר מציאת התוכנית, האנטי וירוס יציג הודעה על המסך או להסיר את הזיהום עצמו. זה יכול גם להסגר את הנגיף, כך שאף קבצים אחרים במחשב יש גישה לקובץ זה בהסגר ונגועים בווירוס.

הגישה השנייה, שהיא גישה חשודה להסרת וירוסים, היא למעשה לא נועדה לחפש קבצים נגועים קיימים, אך בניגוד להם, היא מונעת מתוכנית החשד לבצע פעולות זדוניות. לדוגמה, כל תוכנית המנסה לתפעל. קבצי exe נחשבת פעולה זדונית. כל הפעילויות הללו מדווחות על-ידי תוכנת אנטי-וירוס ומבקשות ממך לנקוט פעולה מתאימה לפתרון הבעיה. תוכנות אנטי וירוס כאלה הוא מאוד שימושי כדי להבטיח פעולה חלקה המחשב. באפשרותך להגדיר לוח זמנים לסריקה עבור כלים אלה כדי שיוכל להתחיל את תהליך הסריקה בזמן ההגדרה. אתה יכול בקלות להשתמש בתוכנה זו מהשוק. האינטרנט הוא עוד אפשרות שיכולה לעזור לך לקבל כלי אנטי וירוס. אתה יכול להוריד תוכנות כאלה מאתרים שונים; אתה יכול לקבל את התוכנה בחינם או במחיר נומינלי.

Leave a Reply