כיצד להסיר אנטי וירוס צג – להיפטר צג האנטי וירוס ב 5 דקות או פחות

admin

אנטי וירוס צג חדש, לא הוגן נגד תוכנות ריגול תוכנית מאותם cybercriminals שהביאו את וירוס Antimalware שגוי. כמו עם אחיך, זיהום זה מותקן בצורה נסתרת, וכאשר הוא מופיע, זה יהיה לגרות אותך בכל פעם שאתה מפעיל את המחשב או לנסות לגלוש באינטרנט. באמצעות אנטי וירוס מזויף תוצאות סריקה בלחץ גבוה טקטיקות, פושעים מנסים להוציא כסף מכרטיס האשראי שלך, מאיים עליך עם הודעות והודעות שגיאה. אנחנו לא יכולים לחשוף את עצמנו גניבה פיננסית או גניבת זהות. אנו חייבים להסיר באופן מיידי את תוכנית האנטי וירוס.

אנטי וירוס צג יעשה כל שביכולתו כדי לעצור אותך בהצלחה להסיר אותו. לאחר פתיחת התיקיות יחסום תוכניות קיימות ויציג תוכן מוזר. במקרה, האקרים אלה מאפשרים לך רק להפעיל את התוכנית שלהם כדי "לתקן" את הבעיה. זוהי הונאה ברורה ואתה לא יכול להרשות לעצמך את זה.

בנוסף, כאשר תנסה להסיר את תוכנית האנטי-וירוס, תקבל הודעות שגיאה ואזהרות, כגון:

"התראה על הנגיף!

לא ניתן להתחיל את היישום!

הקובץ defrag.exe פגום.

האם ברצונך להפעיל תוכנת אנטי-וירוס כעת? "

או

Msgstr "התראת תוכנת אנטי וירוס

אזהרת חדירה

המחשב שלך מותקף על ידי וירוס אינטרנט. זה יכול להיות סיסמה לגנוב התקפה, טרויאני, טפטפת או דומה. "

הודעות אלה היו להפחיד מישהו ולכן כל כך הרבה משתמשים נופלים קורבן לגנבים הקיברנטי. עם זאת, אנחנו לא נותנים לזה לקרות. אנו מתכוונים להסיר את האנטי וירוס Monitor Monitor בכמה צעדים.

אז איך אתה מוחק תוכנית אנטי וירוס?

אנחנו יכולים להיפטר מכאב הראש הזה בכמה דרכים שונות. השיטה הראשונה היא הסרת ידני דורש שינויים עדינים ברישום המערכת. זה מומלץ רק עבור משתמשים מתקדמים, כי טעות אחת יכולה לעלות מאות או אפילו אלפי דמי תיקון או מחשב חדש. אם אתה משתמש מתקדם, עליך למחוק את ערכי הרישום המשויכים לנגיף, בדרך כלל בתיקייה HKCU. ואז למחוק את קבצי DLL ו LNK הקשורים כי יוסר על ידי וירוס במהלך ההתקנה. לאחר מכן אתה מחפש קבצים קשורים, תיקיות ומחק אותם. לבסוף, עצור את תהליכי המשימה הקשורים וחסום אתרים קשורים. אתה יכול למצוא את הרשימה המלאה של הקבצים באתר האינטרנט שלי.

הסרה אוטומטית היא דרך קלה ומומלצת להסיר תוכנית אנטי-וירוס. תהליך זה הוא לא רק מהר יותר, אלא גם בטוח יותר, והכי חשוב, תוכנה זו באופן פעיל מגן על המחשב מפני וירוסים. אתה כבר לא צריך לפחד דף מוזר או קישורים מצחיק מחפש. אתה מוגן 24/7 עם כמה תוכניות שנבחרו אני ממליץ.

האם אתה עייף מווירוסים המאיימים על המידע האישי והפיננסי שלך? הסר את תוכנית האנטי וירוס ולהפוך את המחשב מהיר ונקי!

Leave a Reply