הסר לחלוטין להסיר טרנד מיקרו אבטחה אנטי וירוס תוכנה בדרך הקלה!

admin

כיצד להסיר Trend Micro אבטחה / אנטי וירוס מהמחשב.

האם יש לך מחשב נייד או שולחן עבודה עם Trend Micro PC-Cillin מותקנת מראש?

האם פג תוקפו של 30 יום ללא תשלום ב- TM Security / Antivirus ויש לך בעיות בהסרתו מהמחשב?

ניסית למחוק את תוכנת Trend Micro PC-Cillin מעת לעת באמצעות תוכנית הוספה / הסרה בלוח הבקרה, וכאשר ניסית להתקין את תוכנת האנטי-וירוס המועדפת עליך, התברר שאינך יכול לבצע זאת מפני שהמחשב שלך לא מאפשר לך להציג הודעות שגיאה או להציג הודעה המודיעה לך כי מגמה מיקרו עדיין פועל ברקע.

אל תדאג, כי זו בעיה נפוצה עם אנטי וירוס זה … זה יכול להיות נפתר בקלות עם מסיר "מושלם" מסיר כלי להסרת לחלוטין את כל רכיבי Trend Micro כי הם עדיין אורב ברקע.

בעיה נוספת המתרחשת מעת לעת היא כאשר אנשים מסוימים מנסים למחוק באופן ידני קבצים הקשורים לתוכנית Trend Micro Security / Antivirus. הם מוחקים קבצים המופיעים מעת לעת כשגיאות אבל לא מבינים שהם יכולים להזיק תוכנות מחשב אם הם בטעות למחוק את הקובץ או קבצים לא נכונים. בדרך כלל, זה קורה כאשר בפעם הבאה שאתה מפעיל את המחשב, ישנם סוגים שונים של בעיות, כגון הקפאת המסך, את המראה של חלונות שגיאה או המחשב פשוט לא עובד.

מילה של אזהרה!

אל תנסה למחוק משהו אם אינך מקצוען מיומן שיודע בדיוק מה הוא עושה ויודע איזה קובץ או תוסף להסיר ולהסיר.

אתה יכול בקלות ובבטחה להסיר את כל התוכניות הללו עם מסיר מושלם, המספק הרישום נקי, כך שתוכל להתקין תוכנת אנטי וירוס נבחרים ובבטחה להסיר את כל התוכניות הללו עם מסיר מושלם, המספק הרישום נקי, כך שתוכל להתקין תוכנת אנטי וירוס בחירה.

Leave a Reply