ביצוע הבחירה הנכונה בתוכנית האנטי-וירוס

admin

מה אתה צריך לעשות כדי להפוך את תוכנית האנטי וירוס אחד שאתה צריך?

מאז 1983, וירוסים הפכו נפוצים, ואת הנזק שהם עשו יש התעצמה. וירוסים להיות עמידים יותר ובלתי ניתן לגילוי על ידי תוכנת האנטי וירוס הנוכחי. סוגים רבים של סוג מסוים של וירוס משתחררים מדי יום, וכולם מהווים איום פוטנציאלי על מערכת המחשב.

עכשיו אתה תוהה איך תוכל לקבל את ההגנה הטובה ביותר שאתה יכול לקבל מתוכנית אנטי וירוס ואת שם המותג? התשובה כלולה בשאלות שבהן נדון במאמר זה.

שאלה 1: "מה אתה רוצה להגן על עצמך?"

ישנם איומים פוטנציאליים רבים, וירוסים הם רק אחד מהם. יש תולעים, תוכנות ריגול ועוד. עבורם יש את התוכנה המתאימה שמקבלת כל סוג. יש גם מי להתמודד עם כמעט כל בבת אחת. אז אתה צריך לדעת את ההגנה שאתה צריך. עבור משתמשי אינטרנט תכופים, ישנן תוכניות אנטי-וירוס שתוכננו במיוחד כדי להגן עליך במהלך כל שהותך ברשת. יש גם אלה מותאמות לשימוש בבית או בעסק. בחר איזה מהם מתאים ביותר תצורת המחשב.

שאלה 2: "האם זה ידידותי למשתמש?"

רוב משתמשי המחשב יש ידע מוגבל על המחשב שבו הם משתמשים. חלק לא יודע איזה כפתור ללחוץ. אין ספק שיש פשוט ללחוץ על כל הקישורים המעניינים. אתה צריך לדעת את היכולות של המשתמשים כדי לקבל את תוכנית האנטי וירוס הנכון. אחד אתה צריך צריך הגנה אוטונומית גם ללא פיקוח של משתמש מנוסה. בנוסף, ממשק המשתמש צריך להיות קל להבנה, אם לא אינטואיטיבי.

שאלה 3: "האם הוא מתעדכן באופן אוטומטי?"

הנגיף מתפתח כמה זנים חדשים בכל יום, כך שאתה צריך למצוא תוכנית אנטי וירוס באופן אוטומטי עדכונים עצמה כדי לוודא את המערכת מוגן מפני האיומים האחרונים.

שאלה 4: "כמה שטח דיסק צריך?"

לפעמים, גודל קבצים גדול מקטין את הביצועים של המחשב. למרות שזה לא קשור וירוסים, זה בהחלט עוזר לשפר את הביצועים של המחשב. צמצם את זמן העיכוב על-ידי בחירת תוכנית אנטי-וירוס קלה אך יעילה.

שאלה 5: "האם זה מספק הגנה מתמשכת?"

זוהי התכונה החשובה ביותר שאתה צריך לשקול אם אתה שוקל לרכוש אחד במקום להוריד את הגירסה החינמית. הגנה מתמשכת כוללת לא רק עדכונים שוטפים, אלא גם עדכונים אופציונליים. אם אתה יודע שיום אחד תוכנית האנטי-וירוס שלך לא תיתמך עוד, אל תעשה זאת.

שאלה 6: "האם הם מציעים תמיכה טכנית?"

חברות מובילות בתחום האנטי-וירוס מציעות תכונה זו. תגובה מהירה לפתרון בעיות תוכנה או שאלות פשוטות על זה יהיה מועיל למשתמש, במיוחד אם הם לא משתמשי מחשב.

אלה הדברים שאתה צריך לשאול את עצמך כאשר מחפשים או קונה תוכנית אנטי וירוס שיספק את ההגנה הטובה ביותר.

Leave a Reply