תוכנות אנטי וירוס עבור אנדרואיד – איך לבחור את האדם הנכון

admin

האם אתה יודע את התכונות שאתה צריך לחפש את תוכנת האנטי וירוס עבור אנדרואיד? בנוסף ליכולת לקבוע, כמו גם הסרת וירוסי מחשב ותוכנות ריגול ותוכנות פרסום אחרות, זה חייב להיות מסד נתונים מעודכן כל הזמן של איומים וירוס מחשב מזוהה ולהיות מסוגלים לסרוק את כל הקבצים הנדרשים אנדרואיד עבור זיהום על פי דרישה. סריקה בזמן אמת, כמו גם בדיקת יישומים ניידים עבור וירוסים הם רק חלק מהתכונות האחרות שאתה צריך לחפש. אבטחה נגד גניבה נראה פונקציה רצויה. התוכנית צריכה להקל על איתור המכשיר במקרה של גניבה, כמו גם לאחסן מידע אבטחה. בדיקת התוכן של שירותי ה- SMS עבור תוכנות זדוניות היא תכונה נוספת שיש לקחת בחשבון.

התוכנית הטובה ביותר אנטי וירוס עבור אנדרואיד: ביקורות

בהתחשב בכך שאתה יכול לשתף מידע סודי ביותר, כגון פרטי כרטיס האשראי, בכל פעם שאתה קונה באמצעות טלפון אנדרואיד, חשוב כי יש לך תוכנית אנטי וירוס המגינה עליך מפני התקפות פריצה. הנה כמה תוכניות בתשלום בחינם כי הם מועמדים טובים.

ממוצע אנטי וירוס חינם

בין תוכניות האנטי וירוס הטוב ביותר עבור אנדרואיד הוא בהחלט ממוצע אנטי וירוס חינם. הוא מספק אבחון מקיף של כל הודעות SMS, דואר אלקטרוני, יישומים והתקני אחסון בנפח גדול המהווים חלק בלתי נפרד של הטלפון אנדרואיד. הוא כולל פונקציות סריקה של תוכנות זדוניות, כמו גם הגנה מפני גניבות, אשר יכול לסייע בהגנה על נתונים חשובים במקרה של גניבה של טלפון סלולרי. הגנה על ה- SMS מסופקת בנוסף. כמו עם עריכה במחשב אישי, זה לגמרי בחינם AVG היישום עבור אנדרואיד היא אפשרות מאוד אמין.

מגן אבטחה

אתגר נוסף להבדיל את האנטי וירוס הטוב ביותר עבור אנדרואיד הוא המגן של אבטחה SMobile, שעולה 29.99 $. זהו יישום תוכנן במיוחד עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד, הכוללת תוכנית אנטי וירוס, גיבוי גיבוי פונקציה, וכן שירות נגד גניבה המאפשר לך להיפטר מידע חשוב לאחר אובדן.

תקן אבטחה מעולה

אחת מתוכניות האנטי-וירוס החינמיות עבור מכשירי Android היא הגירסה הרגילה של Super Security. יחד עם אפשרות בזמן אמת על פי דרישה סריקה, הוא מציע את כל תכונות האבטחה הבסיסיות שאתה צריך. אבטחה סופר מסופק על ידי מנוע אנטי וירוס מבוסס ענן המסייע לך להיפטר מתוכנות זדוניות. הוא גם מספק "strongbox" כדי להסתיר נתונים רגישים.

ממוצע אנטי וירוס Pro

אפשרות האנטי וירוס המתוחכמת המסופקת על ידי AVG היא אנטי וירוס Pro. הוא מורכב מכל פונקציה מהגרסה החינמית עם פונקציות נוספות. זה כולל הגנה חזקה מפני דואר זבל נגד דואר זבל, ואם יש צורך, צוות התמיכה טכנית הביקוש. זה עולה 9.99 דולר.

כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה אפשרויות זולות / זולות כדי להגן על אנדרואיד AV. כל האפשרויות הנ"ל הן טובות, לכן ודא שאתה לא לוקח שום סיכון על אנדרואיד ולא להשתמש בכל אחד מהם.

Leave a Reply