מהיר לרפא אנטי וירוס לתקן שגיאות DLL

admin

מהיר לרפא אנטי וירוס לתקן שגיאות DLL היא הבחירה הטובה ביותר, כי ריפוי מהיר הוא אנטי וירוס מאוד מכובד תוכנה שיכולה לעזור לך לתקן את המחשב כאשר הרשת הותקפה על ידי וירוס או בעיות עם DLL ואתה בעצמך אינם מסוגלים לתקן את אותה הודעה על שגיאה.

מהי שגיאת DLL?

בסדר, אז היתה שגיאה טעינת DLL. בעיה זו מכוערת עשוי להיות בשל העובדה כי המתקין יישום מחליף עותק משותף של DLL. קובץ ה- DLL הוא חלק מהתוכנה ו / או התוכנית. קובץ זה מכיל ככל הנראה חלק מהוראות הנתונים או היישום הנדרשות על-ידי היישום. זוהי דרך לתקן ולשנות רכיבים מודולריים מבלי לשנות את היישום כולו. קבצי DLL כבר זמן רב רכיבי מפתח של כל מערכת ההפעלה Windows. זה היה המקרה עם גירסאות קודמות של מערכת הפעלה זו. להיות המרכיב העיקרי של מערכת ההפעלה, זה נורמלי שלפעמים זה נכשל. לכן, מהיר לרפא תוכנות אנטי וירוס יכול לעזור להקל על גירוי זה.

מדוע אני מקבל שגיאת DLL?

ישנן ארבע סיבות עיקריות לאזהרות כי אירעה שגיאה בעת טעינת ה- DLL. אחד מהם עשוי להיות כי הקובץ בתוכנית או יישום אתה מנסה להפעיל אינו הפעלה על ידי DLL. הדוגמה הטובה ביותר תהיה מקור קובץ טקסט שלא ניתן לבצע על ידי DLL. הפתרון יהיה לקמפל את הקובץ. לאחר הידור, זה צריך להיות מחובר לטופס כי DLL הוא הפעלה. כאשר אתה עושה את זה, אתה צריך לשים לב כי הבעיה עם טעינת ה- DLL ייעלם. סיבה נוספת היא כי אחד קבצי DLL יכול התייחסות אחרת כי הוא נעדר. מקרים כאלה אינם נפוצים, אבל זה לא אומר שהם לא קורים. הדרך הטובה ביותר להיפטר השגיאה היא להוריד את תוכנת האנטי וירוס מהיר לרפא.

כיצד ניתן לנסות באופן אישי לתקן שגיאת DLL?

הצעד הראשון יהיה למצוא את קובץ ה- DLL אליו הוא מתייחס. ברגע שאתה מקבל את השם של קובץ DLL הפניה, לחפש אותו על ידי הורדת אותו מהאינטרנט או על ידי העתקת אותו מהמחשב שבבעלותו. בסוף, עליך להעתיק אותו למיקום המתאים כדי להפוך אותו לזמין. פעולה זו תעצור את שגיאת הטעינה של DLL. באותו מקרה, מתברר שלפעמים אתה יכול לקבל קובץ DLL, אבל זה לא בספריה הפניה. העברתו מהמיקום שבו הוא נמצא לספרייה שצוינה צריכה לגרום לבעיה להיעלם.

כאשר אתה צריך מהר לרפא אנטי וירוס:

אני עדיין מקבל הודעת שגיאה DLL? ובכן, זה חדשות רעות … אתה כנראה יש וירוס מחשב הזריק קוד זדוני לתוך ה- DLL שלך. במקרה זה, כדי לתקן את הבעיה, אתה צריך לתקן את האנטי וירוס מהיר לרפא שגיאות DLL. הורד מהיר לרפא אנטי וירוס ולסרוק במחשב על הנזק. ריפוי מהיר מציעה מגוון רחב של מוצרים להורדה ישירות מהאינטרנט ישירות למחשב הביתי או המשרד.

Leave a Reply