מדריך למתחילים על בחירת תוכנית האנטי וירוס הנכון עבור חברות

admin

למה, מה ואיך בעולם האנטי וירוס

מיליוני דולרים הם השקיעו כל שנה כדי לשמור על המחשב נקי מוירוסים ולהגן מפני איומים חיצוניים. עם זאת, זה לא יכול להיות מספיק, כי סופרי וירוסים תמיד למצוא דרכים חדשות להפר את מערכת הביטחון. אז איך להבטיח את הביטחון בעתות משבר? בחירת תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר היא ההנחה הראשונה ואם אתה תוהה איך לעשות את זה, אתה יכול לשקול את העצות הבאות:

עלות – זה כמובן אחד הפרמטרים על בסיס אשר אתה מחליט אם לבחור תוכנה ספציפית או לא. אנא הבינו כי התוכנה יקר לא תמיד אומר תוכנה תפקודית.

ממשק משתמש – תוכנה שקשה לניווט, שואל שאלות יותר מאשר התשובות. תמיד לבחור תוכנה קלה לשימוש ומובנת.

ביקורות – מה שאחרים כבר השתמשו במוצר לומר על המוצר הוא מאוד חשוב. דעותיהם עשויות להשפיע על ההחלטה או להשפיע על התועלת של מותג מסוים.

תמיכה טכנית – ודא שמפיק התוכנה מספק את מספר התמיכה באנטי-וירוס שניתן להתקשר אליו במקרה של בעיות.

הנתונים האחרונים מצביעים על כך שכותבי וירוסים מוצאים דרכים טובות יותר לעקוף את מנגנון ההגנה ולתקוף את הרשת. מה אתה עושה כשאתה שומע כי המחשב שלך כבר יש וירוס ואתה אפילו לא יודע את זה? מופתע, נכון? אבל זו מציאות קשה. אז מה אתה עושה אחרי לגלות כי המחשב שלך נגוע? קודם כל, להתקשר אנטי וירוס מספר תמיכה טכנית ולספר להם על הבעיות שאתה נאבק עם. הם יבצעו את הפעילויות הבאות:

ראשית, הם ידריכו אותך לאמצעי הזהירות הראשונים שעליך לנקוט כדי להגן על הנתונים מפני איומים חיצוניים.

אז הם יכולים לגשת למחשב מרחוק, או לסרוק את המחשב בשבילך או שאתה יכול לעשות את זה בעצמך תחת ההוראות שלהם.

לאחר זיהוי, הווירוס יהיה בהסגר.

הם יכולים גם לעזור לך להגדיר את התוכנה ולעדכן את מסד הנתונים.

חשיבה וחשיבה

מספר התמיכה של האנטי-וירוס הוא אחד החלקים החשובים ביותר של כל חבילת התוכנה, שכן הוא מספר שיבטיח שימוש ללא תקלות במחשב וברשת. רוב תוכניות האנטי וירוס צורכות הרבה חומרת מחשב, אשר מאטה את המחשב. צוות התמיכה יכול לבצע אופטימיזציה של ביצועי המחשב על-ידי הגדרה מחדש של התוכנה בהתאם לתצורת המחשב. אתה צריך לזכור כי אנשים רעים להחמיר, ואת העולם של האינטרנט הוא יותר ויותר מלא תוכן זדוני. מחשב ללא תוכנית אנטי-וירוס הוא כמו הזמנה פתוחה לעולם כדי להזין ולהגדיר את הבסיס. זוהי תוכנה אנטי וירוס מסנן תוכן טוב מן הרע ומחליט מה צריך להיעשות ומה צריך לעצור.

Leave a Reply