כיצד להסיר בקלות את Avira Antivirus מהמחשב שלך

admin

האם קיבלת הודעות שגיאה בעת ניסיון להסיר את Avira מהמחשב?

הושק בשנת 1988, Avira הוא אחד היעילים ביותר אנטי וירוס אישי המותגים תוכנה שאתה יכול להתקין על המערכת שלך. עם למעלה מ -100 מיליון משתמשים מרחבי העולם, זהו אחד המותגים המשומשים ביותר של תוכנות אנטי-וירוס בשוק.

עם זאת, זה קורה כי זה אנטי וירוס אישי התוכנה חייבת להיות מוסרת מהמערכת. לדוגמה, אם תפסיק לסרוק את המחשב לאיתור וירוסים, ייתכן שתצטרך להסיר ולהתקין מחדש את התוכנית מהמחשב שלך. סיבה נוספת למה אתה צריך להסיר את Avira היא להחליף תוכנות אנטי וירוס אחרות. מה יקרה אם לא ניתן להסיר את האנטי-וירוס של Avira מהמחשב שלך באמצעות תוכניות (הוספה / הסרה) בלוח הבקרה של Microsoft Windows? זה המקום שבו הכלי להסרה, כגון מסיר מושלם, הוא שימושי.

למה להשתמש בכלי להסרה כגון מסיר מושלם

כפי שצוין קודם לכן, אחת הבעיות הנפוצות ביותר שנתקל על ידי המשתמש במחשב בעת שניסה להסיר את Avira או תוכניות אחרות שקשה להסיר מהמחשב שלהם הן הודעות שגיאה. לחלופין, ישנם מקרים שבהם קבצי הרישום "עקשנים" נשארים במערכת, ולאחר התקנה מחדש של תוכנית אחרת עם קבצים פגומים או פגומים אלה עדיין, ייתכן שהמחשב לא יפעל בצורה חלקה.

זוהי הבעיה המדויקת לפתור על ידי כלי הסרת ההתקנה, כגון מסיר מושלם. כדי לתת לך מושג למה אתה צריך להשתמש בתוכנה זו, נסה להסיר תוכנית או להסיר את Avira מהמערכת שלך, לבדוק את התכונות שהיא מציעה:

  1. הסרה מלאה וקלה של תוכנות אנטי-וירוס ותוכניות אחרות שלא ניתן להסירן באמצעות התוכניות (הוספה / הסרה) ב- Windows.
  2. לגמרי ריק קבצים פגומים הרישום וערכים.
  3. להסיר בכוח את כל תוכנית פגום.
  4. שחזר את הרישום.
  5. ממשק קל לשימוש והסרה מהירה יותר של תוכניות מאשר יישומון (הוספה / הסרה).

כפי שאתה יכול לראות, תכונות אלה עצמם הן סיבות מספיקות להשתמש מסיר מושלם במחשב. בנוסף לאפשרות של הסרת לחלוטין Avira, זה מסיר Avira יכול גם להיפטר מתוכנות אנטי וירוס אחרות, Internet Explorer ואפילו Microsoft Office.

כאשר מחפשים מותג של כלי הסרת ההתקנה, ודא כי האתר מציע איכות טובה של תמיכה במקרה של בעיות באמצעות התוכנית. אתה צריך גם לבדוק את דרישות מערכת ההפעלה ולוודא כי הממשק של תוכנית השירות להסרת כי תשתמש הוא ידידותי למשתמש.

כדי ללמוד עוד על הפונקציות של תוכנית מסיר מושלמת וכיצד להסיר את Avira מהמחשב מיד ולתמיד, בקר www.squidoo.com/uninstalllavira

Leave a Reply