הכי טוב אנטי וירוס – מהי תוכנית האנטי וירוס הטובה ביותר עבור גיימרים?

admin

כשחקן, אתה אחד ממשתמשי ה- PC הפגיעים ביותר עבור תוכנות זדוניות, כגון וירוסים, סוסים טרויאנים ותולעים. הסיבה לכך היא חיבורים עמיתים אשר פוטנציאל לפתוח מחשב עבור עברייני אינטרנט אשר תוקפים שחקנים עם keyloggers וסוסים טרויאניים.

אבל איומים תוכנות זדוניות האקרים הם לא רק בעיות תצטרך להתמודד כשחקן. אתה צריך מחשב סופר מהיר חיבור לאינטרנט כדי להיות בטוח כי המשחקים שלך אינם מושפעים במהירויות איטיות. וזה יהיה אפשרי רק אם יש לך תוכנות אנטי וירוס שחוסם את הפעולות להאט את המחשב.

אז יש לך שתי אפשרויות כשמדובר משחק מקוון טוב.

הראשון, אשר אנו לא ממליצים, היא להשבית את תוכנת האנטי וירוס, כך סריקה ועדכונים לא להפריע למשחק. זה יפתח את המחשב שלך עבור תוכנות זדוניות ואיומים פריצה, כי זה לא יהיה מוגן, אז אנחנו לא ממליצים על זה.

האפשרות השנייה היא להוריד את תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר עבור משחקים, BitDefender Antivirus, אשר יש את כל התכונות הדרושות כדי לשפר את המשחק שלך. BitDefender היא גם תוכנית אנטי וירוס הטובה ביותר לשימוש ביתי במשרד כבר מאושר על ידי בדיקות מוסדות כגון ICSA, מערבי חוף מערבי, וירוסים Bulletin ועוד.

והנה התכונות שיש לך BitDefender כדי להפוך את המשחק מהנה:

מצב נגן

התכונה מצב המשחק של BitDefender מאפשר לך להשתמש במחשב במצב מסך מלא כדי לשחק במשחקים ללא הפרעות בתוכנה. זה עובד גם בעת צפייה בסרטים או מצגות במחשב ומבטיח כי אין חלונות קופצים או פעולות אחרות, כגון סריקות ועדכונים, להפסיק את העבודה. זה אומר שאתה לא צריך להשבית את תוכנת האנטי וירוס כאשר אתה רוצה לשחק במשחקים שלך או לצפות בסרטים.

כמה תוכניות אנטי וירוס אחרות יש גם תכונה מצב המשחק, אבל הם לא יעילים כמו BitDefender. זה גם מאפשר לך להגדיר רשימה של משחקים או יישומים הדורשים מצב שחקן עבור פתרון אוטומטי לחלוטין. אז אתה יכול להגדיר באופן אוטומטי את המשחק אינטנסיבי ביותר ומשאבים היישום.

קלות שימוש

תוכנת אנטי וירוס BitDefender היא תוכנית קלה לשימוש עם ממשק אלגנטי מינימליסטי. אתה יכול בקלות להגדיר את התכונות ואת הכלים הדרושים לך ואתה יכול לעשות את זה מיד לאחר ההתקנה.

זה מאפשר לך בקלות לתזמן סריקות ועדכונים כאשר אתה לא משחק או צפייה בסרטים במחשב שלך, אז זה אומר פחות פערים.

יש לו פונקציה טייס אוטומטי שעושה החלטות בטיחות בשמך – אז זה לא אומר שום דבר כדי להגדיר, לא התראות ולא חלונות קופצים. והיא מכבה את עצמה אם תבחר בהגדרות ידניות להפעלת פונקציות אבטחה ולסרוק את המחשב כדי להסיר באופן מיידי את כל האיומים שמאיטים את המחשב.

סיכום

הגדרת שחקנים BitDefender היא מערכת עם השפעה נמוכה על המשחק, מתן משחק טוב יותר מכל שאר תוכניות האנטי וירוס.

זה עובד ביעילות ברקע, מבלי לצרוך משאבי מערכת יקר, וזה מקצר את זמן העיכוב, עיכוב סריקה של קבצי PC וסריקה של קבצי הפעלה.

זה מבטל את כל חלונות קופצים והסגר איומים פוטנציאליים במהלך המשחק. והיא מפעילה עדכונים רק מחוץ לשעות העבודה כאשר אינך משחק בטורניר.

Leave a Reply