הדרך הטובה ביותר להשיג MacAfee 2011 תמיכה אנטי וירוס

admin

המחשב חשוף לאיומים שונים, כגון תוכנות זדוניות והתקפות וירוסים בכל יום. הודות לכך, הנתונים שנשמרו בכונן הקשיח של המערכת יהיו רגישים להתקפות. גם תוכנות זדוניות, כגון תוכניות זדוניות שפוגעות במחשב שלך ולהשמיד את הנתונים שלך. הם יכולים גם לעכב את תפקוד המחשב, כולל שליחת וירוסים באמצעות קבצים מצורפים לדואר אלקטרוני או באופן אוטומטי טוען טרויאנים ותוכנות פרסום. כל האיומים הבלתי נמנעים האלה הפכו לתוכנות אבטחה או לתוכניות אנטי-וירוס. בשלב זה, יש צורך לחמש את המחשב עם תוכנית אנטי וירוס רב עוצמה באמצעות מחשב מחלקה העליון.

מדוע תוכנית האנטי-וירוס חשובה?

* תוכנית האנטי וירוס מונעת איומים שונים באינטרנט

* מגן על מחשבים מפני תוכניות זדוניות שונות

* מסייע להסיר ו / או לנקות קבצים פגומים במערכת

* בודק וחוסם את ההורדה של אתרים או קבצים שעלולים להזיק.

כדי להילחם בכל האיומים המקוונים ובעיות הקשורות לווירוס, עדיף לבחור תוכנית אנטי וירוס, כגון McAfee. McAfee Virus Scan הוא אחד מתוכנות האנטי וירוס הפופולריות ביותר בשוק. תוכנית אנטי-וירוס זו נוצרת ומתוחזקת על-ידי McAfee Inc. McAfee מוכרת סוגים שונים של תוכנות אנטי וירוס עבור מערכות בית ומשרד. סריקת אנטי-וירוס היא מוצר המיועד הן למשתמשים ביתיים והן למשתמשים ביתיים; McAfee פיתחה גם את VirusScan Enterprise, שהוא שימושי בסביבות ארגוניות. מוצר זה נכלל גם את החבילה McAfee VirusScan פלוס כחלק McAfee Internet Security Suite.

לעתים קרובות, המשתמש נתקל בבעיות שונות הקשורות להתקנה של תוכנית אנטי-וירוס. להלן 5 האתגרים החשובים ביותר הניצבים בפני המשתמש וכיצד טכנאים יכולים לסייע להתגבר על האתגרים הבאים:

תוכניות אנטי-וירוס מתנגשות – אם תוכנת אנטי-וירוס כבר מותקנת במחשב, התקנת תוכנית אנטי-וירוס אחרת עלולה לגרום לבעיות חמורות. המערכת עשויה להציג שגיאות במהלך תהליך ההתקנה, דבר שעלול לעצור את התקדמות ההתקנה. בשלב זה, יש צורך ליצור קשר עם טכנאי תמיכה טובה המחשב. המומחה הטכני יספק תמיכה מרחוק לפתור את הבעיה, תוך התחשבות הסיבה השגיאה ינקוט צעדים מתאימים כדי להתקין תוכנית אנטי וירוס חדשה.

בעיות תאימות – לא תמיד דרושה שתוכנית האנטי-וירוס שנבחרה תהיה תואמת לתצורות החומרה והתצורה של המחשב. רק קונה תוכנת אנטי וירוס ללא בדיקת תאימות יכול לגרום לכישלון ההתקנה. זה יכול גם להוביל להאט, קריסות מערכת או מערכת נתקע. כל זה יכול להיעשות בעזרת מומחה טכני שיסייע לפתור את הבעיה. הם יעזרו לכם להבין את תצורת המערכת ולעזור לכם לקבוע איזו תוכנית אנטי-וירוס נכונה.

יירוט של וירוסים – זה קורה לעתים קרובות כי המשתמש אינו מודע אם המערכת כבר נגוע. וירוסים, כגון סוסים טרויאניים, חזקים מספיק כדי להשבית את מרכז האבטחה במחשבים. מומחיות טכנית נדרשת בשלב זה. הם יעזרו בהסרת קבצים זדוניים, ואז הם ימשיכו הלאה.

תוכנה מעודכנת – לפעמים גרסאות של תוכנת אנטי-וירוס נתונה יוצרות בעיית תאימות. לדוגמה, משתמשים מנסים להתקין גירסה ישנה יותר של תוכנת אנטי-וירוס בגירסאות העדכניות ביותר של מערכת מחשב המבוססת על Windows ובעיות התקנה פנימיות. כדי להימנע מכך, באפשרותך להתקשר לתמיכה במחשב ולבקש עצה כיצד לרכוש את הגירסה המתאימה של תוכנת האנטי-וירוס.

תוכניות אבטחה נסתרות – זה קורה לעתים קרובות כי כאשר מנסים להגן על המערכת, המשתמש נופל לעתים קרובות לתוך מלכודת של תוכנות אנטי וירוס חינם. הם אינם אותנטיים ולא אמינים. הם מובילים להתקנה של כמויות אינספור של יישומים הונאה. הם רעולי פנים כמו כלי אבטחה, אבל במציאות מהווים איום על האבטחה של מחשבים אישיים. כתוצאה מכך, הוא פוגע במערכת ומאבד נתונים חשובים.

מסיבות לעיל, ברור כי החיפוש אחר מיומנויות מחשב ידוע הוא מועיל כשמדובר המבקש עזרה בעת התקנת תוכנית אנטי וירוס.

Leave a Reply