הדרך הטובה ביותר להשיג תמיכה ב – Norton Antivirus

admin

Norton Antivirus הוא מוצר שפותח על ידי Symantec Corporation. זה יכול לזהות ולחסל כמעט את כל סוגי וירוסי מחשב. מתרחש בחבילות שונות בהתאם לצרכי המשתמשים. ניתן להתקין אותו במחשב לתקופות מנוי שונות. עליך לחדש את המנוי שלך בכל פעם שהוא יפוג כך שהמחשב יישאר בטוח. תוכנית האנטי-וירוס פועלת על בסיס החתימה, המורכבת מחפשת דפוסי נתונים ידועים בתוך קוד ההפעלה. אם לא תעדכן את תוכנת האנטי-וירוס במועד, המחשב עלול להידבק בתוכנה זדונית חדשה שעבורה עדיין לא ידועה החתימה. תוכנת אנטי-וירוס זו פועלת במערכות ההפעלה Microsoft Windows ו- Mac OS X. באפשרותך להשתמש בתמיכת האנטי-וירוס של Norton כדי לפתור בעיות בתפקוד שלה.

תוכנה זו יכולה לתת לך יתרונות רבים אם נעשה שימוש נכון, אחרת זה יכול לפגוע בביצועי המחשב. חלק מהמשתמשים מתקשים להבין את הרמזים והחלטות שהם עושים עבורם. אם כך, החלטה שגויה עלולה להוביל להפרה ביטחונית ובסופו של דבר לגרום למוות. נורטון אנטי וירוס יעבוד טוב אם אתה משתמש בו בדרך הנכונה. אתה צריך לקחת תמיכה טכנית ממומחה כדי לוודא את המחשב נשאר מוגן מפני וירוסים באמצעות תוכנה זו. Norton Antivirus תמיכה זמין באינטרנט כי ישנם ספקים רבים המספקים תמיכה טכנית כדי לפתור בעיות הקשורות לתפקודו.

מומחה טכני יכול לספק תמיכה עבור:

• הגדרות תצורת המחשב הנכונות

• להשיג איזון ראוי בין חיוביות שגויות ותשלילים שקר

• ביקורת של הגדרות אבטחה במחשב

• סינון דואר אלקטרוני וסינון הודעות

• תזמון סריקות רגילות ופונקציות אבטחה אחרות

• הגברת האבטחה מפני חוטפים והגנה על מידע סודי ואישי

• שימוש מלא בכל פונקציות התוכנה

ניתן להוריד את תוכנת האנטי וירוס של Norton מהאינטרנט או להזמין עותק מהשוק ולהתקין אותו במחשב. אתה יכול להוריד אותו כמו תוכנת OEM עם המחשב. אתה יכול גם לטפל Norton Antivirus לבחור חבילת אבטחה על פי הדרישות שלך. נורטון 360 היא חבילת All-in-One עם פתרונות לכל סוגי הוירוסים. חבילת אבטחה זו כלולה בחומת האש האישית שלך, בהגנה מפני התחזות. גרסת המשחקים מעניקה לך שליטה טובה יותר כאשר Norton מוריד עדכונים ומאפשר לך להשבית את הרכיבים של המערכת באופן ידני או אוטומטי כאשר אתה נכנס למצב מסך מלא.

Leave a Reply