ממוצע אנטי וירוס 2012 סקירה

admin

AVG היא חברת תוכנה אבטחה אשר נוסדה בשנת 1991 והיא אחת הספקים המובילים בתעשייה. יש לה משרדים באירופה, בריטניה וארצות הברית והיא גם אחת החברות המובילות בייצור תוכנות אנטי וירוס בעולם. AVG יש אנטי וירוס תוכנה ותוכנות אבטחה באינטרנט מספק גרסאות חינם ומשולמת של אנטי וירוס זה התוכנה. שתי הגרסאות פועלות במערכות הפעלה Windows, Macintosh ו- LINUX.

ממוצע אנטי וירוס 2012 נבדק על ידי מעבדות בדיקה רבות וקיבל את האישור של רובם. זה מראה כי התוכנה מזהה בהצלחה ומסירה תוכנות זדוניות, כגון וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים ותוכנות ריגול. AV-Test היא אחת ממעבדות הבדיקה שבהן נבחנה מערכת ה- AVG תחת עינויים, אשר העניקה לה את היכולת להגן ולתקן.

זה גם נבדק במונחים של שימושיות, והתוצאות מראים כי היא אחת התוכניות הטובות ביותר והולך רשימה של 10 תוכניות האנטי וירוס המובילות. לדוגמה, בבדיקת ההגנה של Windows 7, תוכנית האנטי וירוס AVG השיגה תוצאה של 83% ביחס לוירוסים והיא גבוהה מהממוצע בתעשייה של 75%.

ממוצע קיבל ביקורות חיוביות רבות מלקוחות. עשרת ביקורות לקח את המקום החמישי ברשימה של תוכניות אנטי וירוס הוא מאחורי התוכניות הטובות ביותר, כגון BitDefender ו קספרסקי.

ישנם יתרונות וחסרונות הקשורים AVG 2012. תוכנית האנטי וירוס להלן להלן החשובים ביותר:

Pros

1. AVG אנטי וירוס התוכנית מספקת שכבות רבות של הגנה, ואת העיקרית היא תוכנית האנטי וירוס המסורתי AVG תושב מגן.

2. מפקחת על רמת ההגנה של המחשב שלך ודיווחים ל AVG אם הוא מוצא בעיות.

3. AVG סורק רק כאשר המחשב אינו פעיל ומבטיח כי הוא לא מסיח את דעתו של המחשב.

4. התעלם קבצים שסרקו בעבר כדי לחסוך זמן ומשאבים

5. AVG AntiVirus יש מצב שחקן תכונה המאפשרת לך להתרכז במשחקים מרובי משתתפים ללא סריקה הפרעה של עדכונים.

6. תכונה AVG הרשת החברתית הגנה מגן על המחשב שלך בכל פעם קישורים מוחלפים באתרים כגון פייסבוק, טוויטר ו- MySpace.

חסרונות

1. AVG אינו מספק תמיכה טלפונית ורק מספק תמיכה בדואר אלקטרוני צ'אטים חיים.

סיכום

באופן כללי, AVG אנטי וירוס 2012 היא תוכנית אנטי וירוס מרשים. במהלך השנים הוא גדל ועכשיו הוא אחד הטובים ביותר בתעשייה. זה נבדק על שני Windows XP ו 7, והתוצאות חיוביות.

Leave a Reply