כיצד להתקין אנטי וירוס McAfee מ CD

admin

McAfee אנטי וירוס מציעה למשתמשים פתרון חלקה לצורכי האבטחה שלהם, בין אם זה גלישה, דוא"ל והגנה באתר, בנוסף לחסימת איומי אינטרנט כגון וירוסים, סוסים טרויאנים, תולעים ודלקות זדוניות אחרות. קיימות שתי דרכים להתקין את תוכנת האנטי-וירוס של McAfee במחשב שלך. אחד מגיע מתוך תקליטור התוכנה שתיארנו כאן, והשני מגיע מהאינטרנט.

לפני שנתחיל את תהליך ההתקנה, אנו מניחים כי כבר יש לך תקליטור McAfee אנטי וירוס בהישג יד. אם אין לך את זה, אתה יכול לקרוא McAfee תמיכה לשלוח אותו. באפשרותך גם לעבור למרכז McAfee מורשה כדי לקבל את דיסק ההתקנה. שמור את המדריך או את התיעוד של תוכנת האנטי-וירוס של McAfee בהישג יד, מכיוון שמפתח מוצר יודפס במקום כלשהו.

כמו כן, אם אתה מתקין את McAfee בפעם הראשונה במחשב, בצע כמה צעדים כדי לוודא ש- McAfee מותקן כהלכה. אם התקנת בעבר תוכנת אנטי-וירוס אחרת, עליך להסיר אותה לחלוטין מהמחשב שלך לפני התקנת תוכנת McAfee. שתי תוכניות אנטי-וירוס תמיד יש נטייה להתנגש זה עם זה, וכתוצאה מכך תקלה נפוצה ותכורה של אחד מהם, בנוסף להצגת הודעות שגיאה. הכנס את דיסק ההתקנה של McAfee לכונן התקליטורים של המחשב. המתן לתשובה האוטומטית. מופיע החלון הגדרת האבטחה של McAfee.

לחץ על הלחצן הבא כדי להמשיך. אם לא תקבל הנחיה אוטומטית, לחץ על תפריט התחל ועבור אל המחשב שלי (מחשב אם זה Windows 7 או Vista). לחץ פעמיים על הסמל של כונן התקליטורים הנשלף, כגון E: או D: וכו '. דיסק ההתקנה של McAfee יתחיל. לחץ על הלחצן הבא בחלון ההתקנה של McAfee. לחץ על אישור הסכם הרישיון ולחץ על אישור או על הבא (כל מה שתראה) כדי לעבור למסך הבא. אם תתבקש לבחור את סוג ההתקנה, בחר 'מותאם אישית' או 'טיפוסי'.

אם יש לך אפשרות אחרת, לחץ עליה ולחץ על הבא. בחר את רמת ההגנה אם תתבקש, אחרת פעל לפי ההוראות שעל המסך ולחץ על Next (הבא). כאשר תתבקש, לחץ על הלחצן התקן. אם ברצונך להוריד את העדכונים החדשים ביותר של וירוסים ותוכנות זדוניות באופן אוטומטי וכעת, לחץ על עדכן כעת. לחץ על הלחצן Finish (סיום). בודק עדכונים, מוריד ומתקין באופן אוטומטי ומשלים את התהליך. בסיום, אתחל את המחשב.

המחשב יבקש ממך באופן אוטומטי לבצע הפעלה מחדש. אם לא, הפעל מחדש את המחשב לאחר ההתקנה. בסיום, תמצא קיצור דרך של McAfee על מסך המחשב. סמל M יופיע גם במגש המערכת אם אינך מוצא את סמל הקיצור בשולחן העבודה שלך, לחץ על תפריט התחל ועבור אל כל התוכניות. תמצא את מרכז האבטחה של McAfee שם, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר שלח אל, ולאחר מכן הצבע על שולחן העבודה (צור קיצור דרך). שולחן העבודה שלך יהיה קיצור מקאפי.

Leave a Reply