תוכנת האנטי וירוס הפופולרי ביותר MacBook

admin

עם התפתחות הטכנולוגיה, איומים וירוסים מחשבים ניידים ומחשבים גם גדל. היום, לעומת לפני 10 שנים, התלונות של משתמשי האינטרנט על וירוסים ותוכנות זדוניות גדלו בקצב מדאיג. אבל כמו כל בעיה יש פתרון, אפשר גם למנוע את מערכת ההפעלה מפני וירוסים ותוכנות זדוניות. כמה תוכנות האנטי וירוס הידוע ביותר ותוכנה זדונית (על פי ביקורות המשתמש ביקורות) בקרב משתמשי MacBook הם:

  1. תוכנת Avast, אנטי וירוס בחינם ותוכנה נגד תוכנות זדוניות, תומכת ב- Mac OS X 10.6.8 (Snow Leopard), Mac OS X 10.8.x (אריה ההר), Mac OS X 10.7.x (Lion) ו- Mac OS X 10.9.x (Mavericks). קובץ מערכת מגן ב Avastie סורק כל קובץ יחיד לרוץ על MacBook כדי להגן על ה- Macbook שלך מפני סוגים שונים של וירוסים ותוכנות זדוניות שיש לך להוריד ביודעין. תכונות כמו SafeZone (בנקאות מאובטחת ותשלומים), חומת אש שקטה (הגנה מפני התקפות האקרים), אנטי ספאם (הגנה מפני הונאה והתחזות) הם התכונות החשובות ביותר של Avast. Avast (מהדורת Mac) כולל סורק לפי דרישה, סורק דואר סורק על גישה. הדבר הטוב ביותר על Avast היא שהיא מציעה ממשק ידידותי למשתמש מאוד.
  2. Avira: הציג על ידי חברת האבטחה הגרמנית, Avira הוא עוד תוכנית אנטי וירוס חינם, מדורגות ביותר על ידי משתמשי MacBook. באמצעות Avira, משתמשי MacBook יכולים לסרוק את המערכת כולה או חלק מסוים של המערכת שלהם עבור וירוסים ותוכנות זדוניות. הודות לסריקה לפי דרישה, Avira מציעה גם תוכנית תכנון (מובנית) המסייעת לשמור על המערכת מעודכנת. בנוסף, Avira מציעה גם תכונה המכונה הגנה בזמן אמת. זה הגנה בזמן אמת יכול לסרוק את כל הקבצים (במקרה של גישה) כדי להבטיח כי אין וירוסים או תוכנות זדוניות יסרוק את המערכת בין סריקות מתוזמנות. ניתן להוריד ללא תשלום מהאתר את תוכנת Avira & Mac.
  3. Bitdefender: Bitdefender אנטי וירוס עבור Mac ניתן לרכוש עבור $ 29.95 מ אמזון. ניתן גם להוריד 30 יום גירסת ניסיון של Bitdefender מהאתר הרשמי שלה. כמו כל תוכנית אנטי וירוס אחרת, Bitdefender יכול לסרוק את המערכת כולה עבור תוכנות זדוניות ווירוסים. Bitdefender הוא מסוגל לזהות קבצים נגועים ומנסה לרפא אותם. אם Bitdefender לא לרפא את הקובץ פגום, זה פשוט quarantines אותו.

הערה: התוכניות שהוזכרו לעיל ותוכנה להגנה מפני תוכנות זדוניות ותוכנות אנטי-וירוס הן התוכניות הידועות ביותר (בהתבסס על חוות דעת של משתמשים ואומדנים).

Leave a Reply