למעלה מדורג אנטי וירוס טיפים לבחירת פתרון האנטי וירוס הנכון עבור הבית שלך או לעסק קטן

admin

אחסון נתונים אישיים 100% בימים אלה קשה מאוד. גם תאגידים גדולים, כמו Yahoo ו- Equifax, חוו הפרות ענק שהשפיעו על מיליוני משתמשים. כיצד יכול אזרח פרטי או חברה קטנה למנוע הפרות של cybersecurity? עדיף להשקיע את האנטי וירוס הטוב ביותר – רצוי אחד יעודכן באופן אוטומטי בתדירות גבוהה.

כלים מודרניים אנטי וירוס מותאמים להתמודד עם איומים שונים, כגון rootkits, סוסים טרויאניים, adaware, תוכנות ריגול ו ransomware. יש עשרות תוכניות לבחירה, אבל איך אתה יודע איפה להשקיע? למרות של- Windows 10 יש כלי אנטי-וירוס וכלי הגנה משלהם, משתמשים רבים אינם רואים בו מספיק ובוחרים מערכת טובה יותר של כלי אבטחה. בנוסף, לא כולם משתמשים ב- Windows 10 באותו יום וגיל. ומה עם מערכת מק ומערכת ההפעלה לסמארטפונים? איזו חברה העוסקת בתחום האבטחה הקיברנטית מציעה הגנה ל- Android ול- iOS?

הנה כמה תכונות המציעות את תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר:

• יכולות איתור מצוינות עבור תוכנות זדוניות

• תצורה קלה וניווט ידידותי למשתמש

• הגנת רשת ודואר אלקטרוני

• אפשרויות רישוי רב-פלטפורמי ורב-רמות

• נתב והגנה על הרשת

• ניתוח אוטומטי של קבצים חשודים

• מצב "סריקה חכמה"

חשוב מאוד שתשתמש בפתרון שמציע תמיכה טכנית ופתרון בעיות. גם אם זה קל לשימוש, אתה לא יודע מתי ייתכן תמיכה טכנית, אשר אמור להיות זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

לפני התקנת תוכנית אנטי-וירוס כלשהי, בדוק את דרישות המערכת כדי לוודא שהיא תואמת את המחשב / ההתקן ומערכת ההפעלה. זה צריך לרוץ בצורה חלקה ברקע ולא להפריע יישומים פעילים. מצב "משחק" או "סרט" הוא גם תכונה מועילה כי זה משתק הודעות כדי לא להפריע את השימוש במצב מסך מלא.

כיצד לקבל את "הטעם" של תוכנית האנטי וירוס באיכות הגבוהה ביותר

תוכנית האנטי וירוס המובילה מציעה גירסת ניסיון ללא תשלום או גרסה בסיסית ללא תשלום של התוכנה שלה. אתה אף פעם לא צריך להיות נאלץ לשלם באופן מיידי. עם זאת, תוכנית אנטי וירוס בסיסית לא יכול להציע את כל ההגנה תצטרך לנצח – במיוחד אם אתה מנהל עסק או במשרד הביתה. Cyberpriminals הופכים יותר ויותר מתוחכם, אז אתה רק צריך את הטוב ביותר אנטי וירוס הגנה כי הוא מסוגל לשמור על קשר עם האיומים האחרונים.

אם אתה כבר יודע מה לחפש, מהי תוכנית האנטי וירוס הטובה ביותר המומלצת על ידי מומחים רבים? Avast הוא מותג מדורג ביותר בתעשיית האבטחה באינטרנט. תוכנת אנטי וירוס זמין בגירסה הבסיסית ואת גירסת Pro, ויש אפשרויות מנוי רבות לבחירה. לא משנה איזה סוג של אבטחה אתה צריך, אתה יכול להיות בטוח שיש פתרון אנטי וירוס Avast העונה על דרישות אלה.

לאחר התקנת האנטי וירוס הוותיק ביותר, הסיכון להדבקת מחשבים עם וירוסים, תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול ואיומים אחרים מופחת באופן משמעותי. כל מה שאתה צריך הוא Avast אנטי וירוס הנחה קודים שיעזרו לך לקבל את המוצר הזה במחיר סביר מאוד.

Leave a Reply