התוכנית הטובה ביותר אנטי וירוס לשנת 2011

admin

כרגע, כמעט אף אחד לא רואה את "וירוס" קלאסי. תוכנות ריגול וסוסים טרויאניים הם איום הרבה יותר גדול היום. לכן, הקריטריונים למדידת תוכנות אנטי וירוס וחבילות אבטחה השתנו גם הם. לפני זמן מה פיתחנו נקודת מבט על המילה אנטי וירוס באופן כללי, כאשר אנו אומרים כי אנטי וירוס מתייחס התוכנה שמגינה על המחשב מפני כל סוגי האיומים, נגד וירוסים, תוכנות ריגול, rootkits ו Adware, סוסים טרויאניים וכל תוכניות זדוניות אחרות. כמו גם גניבת זהות והתחזות. תוכנית אנטי וירוס מודרנית צריכה להיות מסוגלת להתמודד עם כל האיומים המפורטים לעיל.

לפני שנענה לשאלה מהי תוכנית האנטי-וירוס הטובה ביותר לשנת 2011, מתעוררת השאלה איזו מהם עלינו להשתמש; אנטי וירוס עצמאי או את כל חבילת אבטחה. לפני 5-6 שנים ההגדרה של אבטחה Suite היה שונה ממה שהוא היום. כאשר התוכנה מכילה חומת אש, אנשים השתמשו כדי לתאר את זה בתור אבטחה Suite, אבל עכשיו זה השתנה. חבילות אבטחה מודרניות כוללות הרבה יותר מאשר חומות אש: חבילות אבטחה מלאות יש תכונות רבות כגון בקרת הורים, יועצים באתר, דואר זבל דואר אלקטרוני הגנה, גניבת זהות הגנה, תוכנות ריגול ותכונות רבות אחרות, כמו גם כמה חבילות אבטחה כוללות כלים כגון הצפנת נתונים אישיים, מגרסות נתונים, כלי גיבוי ודיסקי הצלה. אז כשזה מגיע לבחירה בין אבטחה סוויטות עצמאית אנטי וירוס, זה באמת תלוי בך לעשות בחירה, קודם כל אתה צריך לשקול אילו תכונות אלה יכולים להיות שימושיים.

התחרות בין ספקי האנטי-וירוס תלויה במידה רבה בה תוכנית האנטי-וירוס מכילה פונקציות נוספות עבור המוצר העצמאי.

כדי לענות על השאלה, מהי תוכנית האנטי-וירוס הטובה ביותר לשנת 2011, נסקור בקצרה כמה תוכניות אנטי-וירוס מובילות:

Trend Micro טיטניום אנטי וירוס פלוס 2011:

כדי להפוך את זה קל, זה אנטי וירוס היא הקלה ביותר לשימוש אנטי וירוס על השוק. למעשה, זה קל עד כדי גיחוך, בהתחשב בעובדה שיש רק 3 כפתורים בממשק הראשי. זה בהחלט אפשרי לשנות את ההגדרות אם יש צורך, אבל המהנדסים הקפידו לא להשקיע יותר מדי זמן על ההגדרות. אז יש סריקה, אפשרויות וסטטיסטיקה כפתורים. טרנד מיקרו טיטניום אנטי וירוס פלוס 2011 תלויה במידה רבה חיבור לאינטרנט, לא על המערכת, וזה טוב, כי מנוע האנטי וירוס בקושי משתמש במשאבי המערכת. גם תהליך ההתקנה הוא מהיר מאוד. זה לוקח פחות מכמה דקות. כשזה מגיע לזיהוי, Trend Micro מראה תוצאות טובות למדי.

Norton Antivirus 2011:

למרות שהתוכנה העצמאית Norton 2011 אינה מכילה פונקציות של חומת אש מלאה, תוכנית האנטי-וירוס עצמה עם מערכת הסריקה החדשה של מוניטין מציגה תוצאות מרשימות, מוניטין סריקה נועד לצמצם את זמן הסריקה על ידי דילוג על קבצים שקבע בעבר נורטון, זה לא יכול להיות נגוע. Norton AV 2011 יש גם תכונה ייחודית המגנה מפני איומים בפייסבוק. האמת היא כי האנטי וירוס הזה כבר זכה בפרסים רבים השנה; מהיר ואמין.

אנטי וירוס Defender 2011:

תוכנית אנטי וירוס עצמאית זו מכילה כמעט את אותו מספר תכונות כמו חבילות אבטחה אחרות. בעוד כמה אנשים עשויים למצוא את ממשק קצת מטעה, BitDefender עושה את העבודה שלה טוב.

מהי תוכנית האנטי-וירוס הטובה ביותר לשנת 2011? קשה לומר כי כל המוצרים יש יתרונות וחסרונות. איזה אנטי וירוס צריך להיות תלוי לחלוטין על הצרכים שלך, ציוד שטח השימוש. קספרסקי, AVG ו Avast אנטי וירוס גם להראות תוצאות טובות בזיהוי, זמן סריקה. לשימוש ביתי מחשב איטי יחסית, אני ממליץ על מגמה Micro טיטניום אנטי וירוס פלוס 2011. עבור משתמשים מתקדמים אשר לגלוש הרבה, Norton Antivirus 2011 היא בחירה טובה. אם אתה הולך על תוכנית אנטי וירוס חינם, אין חלופה AVG אנטי וירוס גרסה חופשית.

Leave a Reply