הורד AVG אנטי וירוס תוכנה רק ממקורות רשמיים

admin

ישנן תוכניות אנטי וירוס רבים זמינים בשוק. רבים מהם עלות 20-40 דולר, אבל יש גם הרבה תוכנות אנטי וירוס מכובד הזמינים בחינם. אתה יכול להוריד את התוכנה בחינם באינטרנט, ואחד הכלים החשובים ביותר הוא AVG אנטי וירוס, ממוצע 9.0. הורד אותו מהאתר הרשמי שלהם.

אנטי וירוס AVG תואם את מערכת ההפעלה האחרונה של Windows והוא גם תואם לאחור עם הגירסה הקודמת של Windows ואפילו Windows 2000. למרות זאת היא תוכנה חופשית, זה לא אומר שיש לו פחות תכונות מאשר שילם. תוכנה. הוא מצויד סט מלא של פונקציות אבטחה והוא מסוגל להגן על המחשב מפני וירוסים, סוסים טרויאניים, תוכנות פרסום ותוכנות זדוניות. זה יהיה מסוגל לענות על הצרכים של רוב המשתמשים.

בעת הורדת AVG אנטי וירוס הגנה, אתה צריך להוריד אותו מהאתר הרשמי, כי ישנם אתרים רבים מציעים הורדות חינם ואפילו הורדת קבצי AVG מ קבצים סיקור. עם זאת, יש גרסאות לא רשמיות רבות כאלה שאין להן פונקציונליות מלאה ועלולות להכיל תוכנות זדוניות או וירוס שעלול לאיים על המערכת שלך. אתה צריך לבקר באתר האינטרנט הנוכחי שלהם כדי להוריד את ההורדות האחרונות כדי לוודא כי התוכנה שלהם היא אמינה. אל תדאג "וירוסים" חינם כי נוספו על ידי האקרים שרוצים לפרוץ למחשב.

Leave a Reply