אנטי וירוס Suite – כיצד להסיר את האנטי וירוס מזויף מהמחשב

admin

אנטי וירוס Suite הוא גרסה חדשה של האנטי וירוס תוכנית אנטי וירוס רך, אשר נגוע במחשבים רבים נגועים מוקדם יותר בשנת 2010. תוכנית זו יושר הוא מקודם על ידי וירוסים טרויאניים והוא נגוע באתרים מזויפים של סורקים תוכנות זדוניות מזהיר את המחשב. לאחר לחיצה על החלון עם אזהרת האנטי וירוס יורדו ויותקנו במחשב שלך. זו תוכנית אנטי וירוס מזויפים יסרוק את המערכת לאחר הפעלה מחדש של Windows. לאחר מכן, תיצור דוח המודיע על זיהום בווירוס של המחשב עם תוכנות ריגול. הסריקה והדיווח שקר; זוהי רק אחת השיטות המשמשות את התוכנית הזאת כדי לגרום לך לשלם עבור הגירסה המלאה. אל תיפול קורבן הונאה זו תוכנות ריגול.

בנוסף לסריקה ולדיווח מזויפים, חבילת האנטי-וירוס מתחזה ל- Windows Security Center ומזהירה שאבטחת המחשב נמצאת בסיכון. זה גם ליצור הודעות אזהרה שנראות כמו האזהרות המקוריות של Windows. והגרוע מכול, חבילת האנטי-וירוס תנסה להשבית את תוכנת האנטי-וירוס הקיימת ואת תוכנת חומת האש, מה שהופך את המחשב לפגיע לזיהומים אחרים. תוכנית זו ישרה גם להשתלט על Internet Explorer ולשנות את הגדרות ה- proxy, כך שתוכל להיות מנותב לאתרים זדוניים אלה.

אם תנסה להסיר את התוכנית AntivirusSuite באמצעות היישומון הוספה / הסרה של תוכניות בלוח הבקרה של Windows, תופיע ההודעה הבאה:

לא ניתן להתחיל את היישום, הקובץ Rundll 32.exe נגוע. האם ברצונך להפעיל תוכנת אנטי-וירוס כעת?

התעלם מהודעה זו משום שזהו ניסיון נוסף לרמות כסף. יש רק שתי שיטות להסרת תוכנות ריגול אלה. השיטה הראשונה היא להסיר באופן ידני את התוכנית המזויפת. דבר זה כולל עצירת התהליך המשויך והסרת ערכי הרישום שנוספו על-ידי חבילת האנטי-וירוס. עם זאת, הסרה ידנית מומלצת רק למשתמשי מחשב שיודעים את הרישום של Windows. דרך מהירה ובטוחה יותר היא להוריד תוכנית להסרת תוכנות ריגול באופן אוטומטי. תוכנית טובה להסיר תוכנות ריגול מזהה ומסיר תוכנות אנטי וירוס יחד עם אישור. אם היית קורבן של תוכנית זו ישרים, פנה למפעיל כרטיס האשראי שלך מיד לעצור / לאתגר את האגרה.

אל תחכה עד שהמערכת תהיה מאוימת עוד יותר, הסר את החבילה האנטי וירוס עכשיו! כאשר המחשב שלך נגוע בתוכנת ריגול זו, חשוב להסיר אותה בהקדם האפשרי.

Leave a Reply