אנטי וירוס אנטי וירוס – כיצד להסיר וירוס Antivira ולהשיב את האבטחה שלה

admin

אנטי וירוס אנטי וירוס, או פשוט "Antivira AV", היא אותה תוכנת אבטחה נוכלים שנועד לסחוט משתמשי PC מתוסכלים עבור "הגנה מלאה". כאשר תוכנות זדוניות, כגון Antivira, רושמת את מספר כרטיס האשראי שלך, אתה עלול להסתכן בגניבת הנתונים הפיננסיים שלך, סיסמאות וגניבת זהות. אותם גנבי אינטרנט אשר קודד נורא, פולשנית, Antivirus.NET נוצר וירוס זה, מה שאומר שאנחנו צריכים להיפטר אנטי וירוס אנטי וירוס מפני נזק חמור למחשב שלנו ואולי הכספים שלנו יופיע.

אתה תדע שאתה צריך להסרת Antivir כאשר אתה מקבל הודעת שגיאה כגון: "התראה אבטחה, התראה וירוס!

לא ניתן להתחיל את היישום! הקובץ notepad.exe פגום. האם ברצונך להפעיל תוכנת אנטי-וירוס כעת? "

אתה יכול גם לראות הודעות אזהרה כגון "אזהרה על תוכנת אנטי וירוס, אזהרה של זיהום.המחשב מותקף על ידי וירוס אינטרנט.זה יכול להיות סיסמה לגנוב התקפה, טרויאני, טפטפת או דומה." אזהרות שווא, אזעקות שווא ורכישות דפדפן מנסים להפחיד אותך על ידי רכישת תוכנות אנטי וירוס מזויפות.

כפי שאתה יכול לראות, חשוב מאוד להסיר אנטי וירוס אנטי וירוס מהמחשב בהקדם האפשרי. אף אחד לא רוצה להיות קורבן נוסף של גניבת זהות או גניבה. עוד Antivira AV הוא במערכת שלך, עוד זה חייב לגרום שמות על הקבצים שלך ואת המחשב.

אז איך אתה מוחק Antivira AV?

כדי להיפטר Antivira AV, תצטרך מומחה תמיכה טכנית אשר יעזור לך לשנות את זה באופן ידני, או שאתה צריך תוכנה באופן אוטומטי להסיר אותו. על טירונים לא לנסות לבצע הסרה ידנית משום ששגיאה אחת ברישום עשויה לעלות מאות דולרים לתיקון. זה פשוט לא שווה סיכון.

לאחר קבלת אזהרה זו, אם אתה מומחה IT, תצטרך לפתוח תיקיות מערכת נסתרות, במיוחד תיקיית הרישום HKEY_CURRENT_USER, כדי להסיר קבצים פגומים שנותרו מהתוכנית, ולאחר מכן להפסיק את התהליכים exe של שורת המשימות, למחוק קבצים ותיקיות הקשורות, ולהסיר קבצי DLL פגומים LNK בתיקיית המערכת. את הרשימה המלאה ניתן למצוא במלאי שלי.

מהי הדרך הקלה ביותר להסיר Antivira AV עכשיו?

זה צריך להיות תוכנת הסרה אוטומטית. אני ממליץ רק על התוכנה אני משתמש, וזה חייב להיות מהיר, נקי ומובטחת. הדבר הטוב ביותר על התוכנה שאני משתמש היא שזה לא רק מגביר ומנקה את המחשב, אלא גם פעיל מגן על המחשב נגד אצווה הבא של וירוסים שפורסמו. לא יותר טרויאנים בלי ידיעתך.

האם נמאס לך עם וירוסים המאיימים על האבטחה שלך? הסר Antivir עם כמה קליקים לשחזר את המחשב מהיר, נקי!

Leave a Reply