8 קריטריונים לבחירת תוכנית האנטי וירוס הטובה ביותר עבור הצרכים שלך

admin

אין תוכנית האנטי וירוס הכי טוב בכלל. אתה יכול לעשות את הבחירה הטובה ביותר של תוכנות אנטי וירוס בהתאם המטרות שלך, הצרכים ואת הסביבה. כדי לבחור את התוכנה הטובה ביותר אנטי וירוס, אתה צריך לקרוא את המידע על ספקי, חוות דעת עצמאית של סוכנויות הסמכה, כמו גם מקורות אחרים. להלן הקריטריונים הבסיסיים לבחירה הנכונה.

1. תאימות

תוכנית האנטי-וירוס חייבת להיות תואמת לתצורת המחשב. המחשב שלך חייב לעמוד בדרישות החומרה והתוכנה של פתרון האנטי-וירוס.

2. טווח ההגנה

תוכנת אנטי-וירוס צריכה להגן על המחשב מפני האיומים הגדולים ביותר ובחזיתות רבות: וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים, תוכנות ריגול, תוכניות רישום של הקשות, תוכנות פרסום, rootkits, גניבת סיסמה, התקפות פישינג, דואר זבל ועוד.

3. יעילות

הגנה אנטי וירוס המסופקים על ידי תוכנית אנטי וירוס צריך להיות יעיל ויעיל. אתה יכול למצוא ולהשוות תוצאות הבדיקה שהונפקו על ידי סוכנויות אנטי וירוס עצמאית: וירוס עלון, AV Comparatives, מעבדות ISCA, מעבדות Westcoast ועוד. אם כמה פתרונות האנטי וירוס כבר מדורגות על ידי סוכנויות אלה מאוד בעקביות בחזית, אתה באמת לא יכול להשתבש עם תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר.

4. התקנה קלה

תוכנית אנטי וירוס טובה יש התקנה מהירה וקלה. הממשק צריך להיות נקי, קל ואינטואיטיבי לשימוש.

5. קל לשימוש

רוב המשתמשים רוצים "להתקין ולשכוח" תוכנת האנטי וירוס שלהם. לכן, הפתרון הטוב ביותר אנטי וירוס צריך הגדרות ברירת המחדל מקובל על רוב המשתמשים. במקביל, תוכנית אנטי וירוס טוב יכול להיות מוגדר בקלות שונה על ידי משתמשים מתקדמים.

6. פונקציות

תוכניות אנטי וירוס הטוב ביותר יש קבוצה גדולה של תכונות שיכולות לכלול:

– רשימה של גרסאות ופלטפורמות תואמות של מערכת ההפעלה,

– כמות משאבי המערכת המשמשים,

– שימוש הגנה פרואקטיבית ללא אזעקות שווא ושימוש יעיל של משאבי המערכת,

– זמינות של מצב הסוללה חיסכון הסוללה,

– דיסק אתחול חירום,

– מצב שקט עבור שחקנים ואפשרויות זמינות אחרות.

קבוצה מקיפה של פונקציות מוסיף כוח לפתרון האנטי וירוס.

7. עדכון

פתרונות האבטחה הטובים ביותר יש אפשרות עדכון אוטומטי לעדכן באופן אוטומטי כל שעה או "עדכונים אם יש צורך" כדי לשמור על הגדרות וירוסים קוד התוכנית מעודכן.

8. תמיכה

לתוכניות האבטחה הטובות ביותר יש תמיכה טכנית מקוונת מקוונת ולא מקוונת. ספק התוכנה צריך לספק בסיס ידע מקוון, שאלות נפוצות, הדרכות, פורומים משתמשים. מוכרים מובילים מספקים תמיכה טכנית מסביב לשעון, כך שתוכל תמיד לשאול שאלות בטלפון, בדוא"ל או בצ'אט.

תוכנית האנטי וירוס הטובה ביותר המספקת את האבטחה ואת השימושיות הטובה ביותר עם זמן מינימלי, כסף או משאבי מערכת.

Leave a Reply