תוכנות אנטי וירוס מזויפות – כיצד להימנע מכך?

admin

אם נפלת לאחרונה קורבן לתוכנית אנטי וירוס סוררת, אתה יודע את התסכול של הסרת אותו מהמחשב. המציאות היא שאתה לא לבד – מיליוני משתמשי PC מרומים בעת התקנת תוכנה זו נוכלים. וגם כמה unknowingly להוריד אותו לאחר ביקור באתר חשוד.

כמובן, יש הרבה צורות שונות של תוכנות אנטי וירוס מזויפות. חלקם טרויאנים כי לעקוב אחר פעילות המחשב ולדווח למחברים שלהם. אחרים נועדו לדחוף מודעות למחשב שלך ולעודד אותך לקנות את מה שהם מוכרים.

המטרה העיקרית שלהם, עם זאת, היא לגרום לך חלק עם הכסף ואת העיצוב דרכים רבות לעשות את זה.

הונאה הנפוצה ביותר עם השימוש בתוכנות אנטי וירוס מזויפות היא סריקה מלאה שלה. ובלי כישלון, תוכנית סוררת מציגה אזהרה כי המחשב שלך נגוע בווירוסים; וכי הדרך היחידה להסיר את האיומים האלה היא לשלם את הגירסה המלאה.

בניגוד למה שאתה מאמין, אתה יכול לזהות תוכנות אנטי וירוס מזויפים ולהימנע מלהיות קורבן שוב.

כיצד להימנע תוכנה שווא

1. תוכנת אנטי וירוס מקורית

אם סבלת בעבר מזיהום אנטי וירוס מזויף, כנראה לא היה לך את התוכנה המקורית. ללא תוכנת אנטי וירוס, יש סבירות גבוהה כי תקבל אותם שוב. הדבר חשוב במיוחד אם אתה עדיין מוריד מוסיקה, תוכנה ומצורפים מקוונים. הדבר חל גם על אתרי אינטרנט של מבקרים המכילים תוכן זדוני וספק.

כדי למנוע סבב 2 המתרחשים, להוריד תוכנות אבטחה מכובד הכולל אנטי וירוס, תוכנות ריגול, אנטי ספאם ותוכנות חומת אש. אם אינך בטוח היכן להתחיל, מומלץ לקרוא את הדעות אודות תוכניות האנטי-וירוס המובילות.

2. תוכנה חופשית

תיזהר תוכניות אנטי וירוס חינם! למעשה, יש מעט מאוד תוכניות אבטחה מכובד המספקים תוכנות אנטי וירוס חינם. ואלה שבדרך כלל עושים את זה כאסטרטגיה שיווקית כדי לאלץ אותך לקנות תוכנת אנטי וירוס מלאה. תוכניות אלה ללא תשלום הם כמובן טוב יספק הגנה בסיסית למחשב.

מצד שני, תוכניות אנטי וירוס מזויפות להעמיד פנים בחינם ולטעון להסיר את כל האיומים על המחשב שלהם. אבל האמת היא שתוכניות אלו אינן הוגנות ותפקידן הוא להפיץ סוסים טרויאניים ולגנוב נתונים אישיים וכסף.

3. אתרים מפוקפקים

רוב התוכניות הזדוניות והתוכניות המזויפות מתפשטות כאשר משתמשים מבקרים באתרים מסוכנים, כגון פורנוגרפיה ואתרים לא חוקיים. למרבה הצער, רבים מהאתרים האלה נמצאים ב- Google ובמנועי חיפוש אחרים. ולמרות המאבק כי מנועי החיפוש לבוא עם באתרים אלה, הם לא נראה לדעוך.

ישנם מספר צעדים עיקריים שעליך לבצע כדי למנוע ביקור באתרים אלה. הראשון והחשוב ביותר של אלה הוא שיש אנטי וירוס תוכנה הכוללת כתובת האתר יועץ ו נגד דיוג כלים. BitDefender Internet Security הוא מוצר אבטחה אחד כזה; עם התכונות הטובות ביותר וכלים כדי להגן מפני אתרי אינטרנט אלה ותוכנות אנטי וירוס מזויפות. עם תוכנה זו, תוכלו מיד לדעת אם האתר הוא בטוח או מסוכן. אם תלחץ עליו בטעות, תופיע הודעת אזהרה.

Leave a Reply