מידע על תוכנת האנטי וירוס של השרת העסקי

admin

במילים פשוטות, וירוסים, כגון תוכניות זדוניות, הן חדשות רעות עבור החברה שלך. מערכת המחשב במשרד יש את כל המידע ואת גיבויים מאוחסנים, מחשבים משמשים מדי יום על ידי כמעט כל העובדים, את כל המשאבים, מידע פיננסי, כמעט כל המידע של החברה שלך מאוחסן על המחשבים שלך. זהו סימן של זמן, ועל מערכת זו יש חסרונות שלה, כגון האפשרות ללכת לאיבוד לאחר התקפת וירוסים מהאינטרנט או תוכנות חשודות ממקור חיצוני.

מנוי חינם או בתשלום?

במקרה של חברות המשתמשות בכל מערכת הפעלה Windows יש אפשרויות רבות של תוכנות אנטי וירוס עבור המחשבים שלהם ושרתים. תוכנה זו באה בשתי קטגוריות עיקריות שונות, והוא ללא תשלום (חינם) ושילם עבור התוכנה. תוכנה חופשית פועלת גם על מחשבים ביתיים, אבל במקרה של חברות, הם לעתים קרובות לא שילמו תכונות עבור תוכנות אנטי וירוס. תוכנה חופשית היא לעתים קרובות מוגבלת במונחים של מה שהיא מסוגלת לעשות, וגם אין מסד נתונים מקיף עבור תוכנות זדוניות וירוסים אחרים.

במקרה של חברה שמחפשת יישום אנטי וירוס מלא, עדיף לבחור באחת מהאפשרויות ששולמו. כאשר מסתכלים על זה, חשוב לדעת את המפרט המדויק של מערכת המחשב, כגון מערכת ההפעלה, זיכרון, קיבולת הדיסק הקשיח ומידע אחר. עם כל זה בהישג יד, זה יהיה קל יותר להסתכל דרך האפשרויות השונות הזמינות מאשר אם היית עיוור.

היעילות של המערכת שלך

כאשר בוחנים אפשרויות אנטי וירוס, לאחר ההתקנה לבדוק את הביצועים של המחשב ולקרוא ביקורות על התוכנה. כאשר אתה משלם מנוי על יישום אנטי וירוס, אתה לא רוצה את הרשת של המערכת לפעול לאט יותר מאשר קודם לכן, וזה טעות חמורה בכמה תוכניות. קריאת ביקורות מאנשי מקצוע ולקוחות שהשתמשו בשרתים אלה יאפשר לך לברר אם מישהו מצא את הבעיה במערכת שלך.

מסד הנתונים של תוכנת אנטי וירוס צריך לעדכן מדי יום כדי לשמור על קשר עם הווירוס העדכני ביותר כי הוא מתפשט באינטרנט. וירוסים חדשים יכולים לעתים קרובות להתגנב לתוך המערכת ולגרום נזק בלתי הפיך, גם במערכת מוגן על ידי תוכנית אנטי וירוס, אם הוא אינו מזהה את הקוד. כמה חברות תוכנה יש מסדי נתונים נרחבים יותר מאחרים, אשר ראוי לציין. זה בזבוז כסף מיותרים לחייב את החברה עם עלויות נוספות אם מה ששילמת עבור לא עושה את העבודה כראוי.

העלות יכולה לחסוך לך יותר כסף

הדאגה האחרונה שלך לגבי תוכנות אנטי וירוס צריך להיות המחיר. בהתחשב כמה כסף יעלה את העסק שלך, אתה תשלם עבור טכנאי שיצא לתקן את המערכת כולה, כמו גם את כל קבצי מידע אבוד, כמו גם את הביצועים האבודים שנגרמו על ידי מערכת המחשב כבוי במשך כמה ימים. הוצאה זו תוספת יכול לחסוך לך הרבה יותר כסף ממה ששילמת במקור.

Leave a Reply