חפש תוכנות אנטי וירוס בחינם

admin

אלה הם חלק הטוב ביותר, חינם לחלוטין אנטי וירוס ותוספות זמין באינטרנט להורדה.

Avast הבית Edition: זה לגמרי בחינם, אבל אחד הטובים ביותר אנטי וירוס יישומים זמינים, המיועדים לשימוש לא מסחרי. אתה יכול להוריד ולרשום אותו באתר האינטרנט שלך (www.avast.com) ללא תשלום. המהדורה הביתית של Avast כוללת סורק לפי דרישה, סורק גישה (כדי להגן על לקוחות דואר אלקטרוני, שליחים מיידיים וכו '). כמו כן, יש הגנה P2P חומת אש קלה. סורק NNTP יכול לסרוק את כל התנועה חדשות Usenet וכל פעולות באמצעות קבצים במחשב. כמו כן, יש תכונה הגנה בזמן אמת כי הוא די חזק. עדכונים של תוכניות ומסדי נתונים הם גם מאוד מהר.

602LAN Suite (http://www.software602.com/products/ls/): לשרת דואר מאובטח זה יש תוכנית אנטי-וירוס מובנית והגנה מפני דואר זבל. חומת האש היא לשלוט בשיתוף אינטרנט ומצויידת בשרת proxy לסינון תוכן רשת ורשת. הוא כולל גם שרת SSL / POP3 מבוסס תקנים, המאפשר תקשורת מוצפנת, הגנה מפני הודעות לא רצויות ושרת פקס משולב. הגישה אל לקוח האינטרנט, פנקס הכתובות המשותף, הניהול מרחוק ודפי הבית של המשתמש מסופקת על-ידי שרת האינטרנט המשולב. תכונות אחרות כוללות את מסנן דואר זבל Bayesian מבוסס על תוכן טקסט, לקוח דוא"ל עם תמיכה WAP, תרגום כתובת רשת, מסנן מצורף, PureSight פרוקסי תוכן מסנן, עדכון אוטומטי ActiveReports.

AntiVir PersonalEdition קלאסי (http://www.free-av.com/): עוד אחד אבל כמה תוכנות אנטי וירוס בחינם בחינם זמין להורדה. AntiVir PersonalEdition הוא לשימוש אישי ופרטי על תחנת עבודה אחת PC שיכולים לזהות ולהסיר מעל 230,000 וירוסים ידועים. יש לו וירוס וירוס תושב באופן אוטומטי עוקב אחר תנועות קבצים, כגון הורדת נתונים מהאינטרנט. זה סורק ותיקונים מאקרו וירוסים ומגן מפני אתחול ואתחול שיא וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים ופעילויות זדוניות אחרות. אתה יכול בקלות לעדכן את מסד הנתונים ואת התמיכה היא ללא תשלום באמצעות AntiVir לוח מודעות (http://forum.antivir.de/).

מהדורת חינם של ממוצע: מהדורה חינם זמין עבור משתמשים ביתיים לשימוש אישי ולא מסחרי במחשב אחד. למרות שיש לו יכולות מוגבלות בהשוואה למקצוען מקצועי, הגרסה ללא תשלום של AVG כוללת תכונות שימושיות כגון טיפול אוטומטי, מנוע סריקה אמין, תדירות סריקה מתוזמנת ותדירות עדכון מתוזמנת (פעם אחת בלבד ביום), עדכון אוטומטי אופציונלי כאשר האינטרנט מזוהה ואפשרויות להגדיר סיומות שמות קבצים. כמו כן, אין תמיכה טכנית זמינה.

העתיד Outlook AntiVirus: היא תוספת מיוחדת שתוכננה במיוחד עבור Microsoft Outlook. זה סורק את כל הדואר האלקטרוני הנכנס והיוצא עבור וירוסים בזמן אמת התראות המשתמש מיד אם הם מזהים את זה. אפשרות זו שימושית אם אתה משתמש קבוע ב- Outlook ואת מסד הנתונים להגדרת וירוסים ניתן לעדכן בקלות דרך האינטרנט. ניתן להוריד אותו [http://www.futureca.com/downloads.htm].

RAV4ICQ (http://www.ravantivirus.com/): זוהי תוכנית אנטי וירוס חינם כי הוא להיות משולב עם ICQ, אחד השליחים המיידיים הפופולריים ביותר בעולם. התוכנית בודקת ומסירה מספר סוגים של וירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים ותוכניות זדוניות אחרות. זה להגדרה בקלות יכול לסרוק בתוך הארכיונים ולבצע פעולות רצויות עבור קבצים נגועים / חשודים, ויוצר קובץ יומן לעיון מאוחר יותר.

Leave a Reply