המהות של עדכון תוכנת האנטי וירוס

admin

כולם שמעו על תוכנות אנטי וירוס, בשלב מסוים, הם קיבלו הדרכה על חשיבותו. אבטחת מחשבים היא נושא שהפך לאוצר מילים חברתי, והיישום של אמצעי אבטחה בסיסיים התפתח לרפלקסים של משתמשים. עם זאת, רוב הנהלים הנוכחיים שלנו הם או לא מעודכן או לא מספיק. יש לזכור כי cybercrime ואיומים דומים, במיוחד תוכנות זדוניות, להתפתח בעולם האינטרנט. הם משנים את האנשים שלהם במהירות וביעילות כי הם עדיין יכולים לרמות את אותה קבוצה של משתמשים שוב ושוב.

אם אתה טפח על הגב לאחר התקנת תוכנת אנטי וירוס, יש לך רק להיות פגיע במהלך לוחמת סייבר. אבטחת המחשב צריך להיות גם מיזם מתמשך – מסע. אתה לא יכול לשכוח דאגות כאשר כבר יש לך תוכנית אנטי וירוס פונקציונלי במערכת שלך. זה יכול לעשות רק טוב כמה ימים לאחר מכן אתה לא יותר טוב ממך לפני שקנית את זה.

הבה נחלק את התמונה לחלקים קטנים יותר.

האבולוציה המהירה

רק בגלל תוכנות זדוניות מסוימות לא שודרו על ערוצי חדשות ולא עלה ממשלות מיליוני דולרים, לא אומר שזה לא מזיק. תוכנה זדונית סובבת סביב קודים ודפוסים דומים ומציגה מבחר של אנשים כדי לעודד את המשתמשים להפעיל אותם. חשוב יותר, הם גם לשנות את החתימות הדיגיטליות שלהם כדי למנוע תוכנות אנטי וירוס לגלות אותם.

האסטרטגיה של תוכנות זדוניות מוכיחה להיות יעילה, במיוחד עבור אלה שאין להם מושג איך תוכנת האנטי וירוס שלהם עובד. לא משנה כמה פעמים תסרוק את המחשב לאיומים, תוכנית האנטי-וירוס לא תגלה איום שהוא אינו מזהה. אז אתה תקוע במחשב כי הוא תקלה ותוכנית אנטי וירוס כי לא יכול להגיד לך למה.

למרבה המזל, האבולוציה המהירה אינה עובדה שחלה רק על תוכנות זדוניות. חברות התכנות מפרסמות לעתים קרובות עדכונים על מנת להתמודד עם הגרסה העדכנית ביותר של תוכנות זדוניות הזמינות באינטרנט. רוב תוכנות האנטי-וירוס מורידות עדכונים אלה בכל פעם שאתה מגיע לאינטרנט. בדוק את תוכנת האנטי וירוס שלך עכשיו ללמוד את ההגדרות שלה. כאשר זה מפסיק לעבוד, זה בדרך כלל מודיע לך עם פקודה. התחבר לאינטרנט באופן מיידי והורד את העדכון. שנייה אחת מאוחר יותר, אתה עלול לסכן את תוכנות זדוניות תהיה פגיעות שניתן לחפש.

חידוש סדיר של הרישיון

תוכנת האנטי-וירוס עשויה להפסיק לפעול אם אינך יכול לחדש את הרישיון שלך. לא, אתה לא צריך לעבור ניירת אינסופית לחתום את שמך תחת כל חוזה; חידוש הרישיון מתבצע גם במהלך עדכונים רגילים.

המשך לעדכן

אל תסמוך על הפונקציות האוטומטיות של תוכנית האנטי-וירוס. כדאי לבדוק את הגדרות האבטחה ואת מצב המחשב בכל פעם שאתה משתמש במחשב. בעת גלישה באינטרנט, לאפשר תיקוני אבטחה חדשים לחיפוש. זה גם עוזר אם אתה יודע איך להתקין את העדכונים באופן ידני במקרה של התפשטות של תוכנות זדוניות באינטרנט.

זה אולי נראה מסובך והוא עשוי להיות בהתחלה, אבל זה בקרוב יהיה מוצלח. כל המאמצים האלה שווים את המחשב שלך, עם זאת.

המודרניזציה הדתית

ניסיונות ושגיאות הם לעתים בלתי נמנעת, במיוחד כאשר אתה מחפש תוכנות אנטי וירוס שמתאים לפעילות המחשב שלך. לפני שתחליט לצמיתות, לקרוא כמה תוכניות אנטי וירוס לגיטימי. זה חייב להתאים קריטריונים ספציפיים על פי ההרגלים שלך.

אל תשנה את כמות המדיה והתדרים שהורדת באינטרנט. עם העלייה ברמת השימוש במחשב, כמו גם אבטחה. עדכן את תוכנית האנטי וירוס שלך באופן דתי בהתאם למעברים הזמינים.

האם אתה חושב כי חברים ובני משפחה שלך ירוויח מן הידע הזה? קדימה, לרענן את המאמר הזה או לשלוח אותו אליו. אם יש לך נקודות נוספות להוסיף מאמר זה, להשאיר תגובה לחלוק איתנו.

Leave a Reply