אינטרנט חינם אבטחה: תוכנת אנטי וירוס

admin

הודות לתוכנה אנטי וירוס חינם ישנן אפשרויות רבות נהדר. תוכנת אנטי וירוס חינם מספקת הגנה דומה למוצרים ששולמו, אבל בדרך כלל אין את אותן פונקציות כמו גירסאות בתשלום. תוכנות אנטי וירוס חשוב להיות במחשב. ללא סוג זה של יישום מחשב אתה לא מוגן מפני וירוסים שעלולים להרוס את המחשב שלך, לאפשר האקרים כדי לקבל את הנתונים האישיים שלך ועוד בעיות רבות אחרות.

Comodo היא אפשרות חופשית שמגינה על משתמשים מפני סוסים טרויאניים, תוכנות ריגול, וירוסים ותוכנות זדוניות. זה יהיה גם להגן על המשתמש כאשר הוא משתמש הודעות, דואר אלקטרוני, קניות ועוד. הם ידועים גם עבור הטכנולוגיה הייחודית שלהם וגם לספק עדכונים ותמיכה. תוכנה זו תואמת ל- Windows 7.

אפשרות האנטי וירוס החופשית השנייה היא Avast. Avast מציעה אבטחה מקוונת בסיסית מאוד. מוצר זה משמש בצורה הטובה ביותר אם אתה רק לגלוש באינטרנט לא עושים שום דבר שדורש הגנה, כגון קניות או בנקאות מקוונת. כמעט כל המשתמשים Avast רואים את זה להיות יישום אנטי וירוס חינם גדול. הוא מצא כמעט את כל הקבצים הזדוניים במבחנים. התלונה העיקרית היא שבתחילה הוא האט באופן משמעותי את המחשב, אך עם הזמן הוא משתפר.

ממוצע הוא עוד מאוד פופולרי תוכנית אנטי וירוס חינם. זהו אחד התוכניות שהורדו ביותר המשמשים להגנה אנטי וירוס. מספק הגנה מפני וירוסים, תוכנות זדוניות וסוסים טרויאניים. זה יכול גם לספק הגנה מפני אתרים זדוניים המשתמשים אוטומטית תוכנות זדוניות לתקוף. AVG גם מסייע להגן על המחשב שלך באתרי הרשתות החברתיות. צרכנים רבים, כגון AVG, כי זה מזהה רמות גבוהות של וירוסים והיה קל מאוד לשימוש. משתמשים מסוימים לא אהבו AVG, כי במקרה של הגרסה החינמית, תמיכה קטנה או שום אזעקות שווא מוצעים עם קבצים שלא היו למעשה וירוסים או כל סוג של תוכנות זדוניות.

Microsoft Security Essentials מספק גם אבטחה מלאה מפני וירוסים ותוכנות זדוניות. עוצב על ידי מיקרוסופט אמור לעבוד היטב עם כל הגירסאות החדשות של Windows. בנוסף, הוא מציע עדכונים תכופים. ביקורות היו מעורבים, כמה הצרכנים התפעלו MSE כמוצר אנטי וירוס מעולה, בעוד אחרים טענו שהם לא ישתמשו בו שוב.

Avira AntiVir היא תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר הבאה. זה יגן מפני וירוסים, תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות. יישום מחשב זה נחשב להגנה בסיסית של המחשב. זה מוצר חינם תואם Windows 7. הצרכנים נערץ תוכנה זו כי זה מאוחסן קבצים רעים מחוץ למחשב ומצאו קבצים נגועים שהיו במחשב שלהם. אחרים עדיין לא אהבו את יישום המחשב הזה בגלל הגלישה במחשבים שלהם לוקח הרבה זמן והיה קשה יותר מאשר להשתמש בכמה אפשרויות אחרות.

זה אנטי וירוס חינם תוכנה נראה מסוגל לספק אבטחה נאותה עבור מחשבים. הם אחת התוכניות הטובות ביותר אנטי וירוס ניתן להוריד בקלות. בנוסף, כל העבודה עם Windows 7, Vista, וגם Windows XP.

Leave a Reply