שאלות נפוצות על הראיון עם מתכנת מחשבים

admin

מתכנת מחשבים הוא אדם מוכשר האחראי על תכנות, תכנון ותחזוקה של יישומים עסקיים של החברה. הוא או היא כותבת קודים ויוצרת תוכניות מחשב. מתכנת מחשבים נקרא גם מתכנת מחשבים, מתכנת, מהנדס תוכנה, מומחה IT או מנתח תוכנה.

אם אתה מתכנן קריירה בתחום זה, עליך להכין את עצמך נפשית לתשובות לשאלות הנפוצות ביותר המפורטות להלן:

1. ספר לנו משהו על הניסיון הטכני שלך?

יש לי ניסיון יפה בתחום זה. עד כה, אני עובד על פרויקטים גדולים שונים. יש לי ניסיון רב בעיצוב ופיתוח יישומים מורכבים. פיקחתי על פעילויות הפיתוח בפרויקטים רבים. השתתפתי בתכנון אדריכלי, עיצוב וקוד פעמים רבות.

2. מהו מחלקה?

זוהי אחת השאלות הבסיסיות ביותר שאל המראיין. מחלקה היא פרויקט או אב טיפוס שממנו נוצרים אובייקטים. זהו אובייקט אמיתי שמכיל שיטות ונתונים.

3. מהו ההבדל בין צירוף לפי ערך, חיבור על ידי הפניה וחיבור לפי כתובת?

בשיחה לפי ערך, עותק של הארגומנט מועבר כפרמטר. לכן, שיטת קורא ושיטה קרא לעבוד על קבוצות שונות של נתונים. כל שינוי לא ישפיע על האחר. בשיחת הייחוס מועברת כתובת הארגומנט, כך שכל סוג של שינוי באחד ישתקף באחר. חיבור לפי כתובת זהה לחיבור באמצעות הפניה.

4. מה הם טכניים ולא טכניים מיומנויות?

בשנת הקריירה הקודמת שלי עבדתי ב UNIX, C, C + +, Visual Basic, DEC, VAX, שרתי מערכת, SGI, Intel 8086, VMS, פסקל, LISP, פורטרן, בסיסי, מאקרו II, RCS, MS, צוות מאסף. וואר, MS / DOS ו Solaris. יש לי מיומנויות אנליטיות מצוינות, פתרון בעיות ומיומנויות בין-אישיות.

5. מה הם החולשות שלך ואת נקודות החוזק?

זו שאלה טובה שנותנת הזדמנות טובה לחזור אופטימית של משהו שלילי. אתה חייב לעצב את השליליות שלך ב חיובי. כמו במקרה של חולשות, אני יכול לומר שאני מרוכז מדי בעבודה שלי ואני חושב שאני צריך להקדיש זמן לעצמי. כשמדובר עוצמות, הם מצפים תשובה פשוטה ממך. רק תגיד שאתה עובד קשה, פרפקציוניסט ושאפתן.

הנה כמה מן השאלות החשובות שאל בראיונות ואני משוכנע כי המאמר שלי בהחלט לעזור לך לענות עליהן בוודאות.

Leave a Reply