פונקציות נפוצות של תוכנות אנטי וירוס

admin

שאל את רוב האנשים מה את הגירסה האחרונה של McAfee או Norton מותקן למעשה על המחשב הביתי שלהם, והם בטח יגידו לך כי הוא מגן עליהם מפני וירוסים. למרות שזה נכון, זה פשוט מדי תגובה. תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר כיום כוללת תכונות רבות שנועדו להגן על המשתמשים מפני מגוון של איומי אינטרנט – לדוגמה, וירוסים, תוכנות ריגול, סוסים טרויאנים ותולעים – ומייעלת את ביצועי המחשב. הנה הנפוצים ביותר:

סריקת קבצים נכנסים: האם אתה מנסה לפתוח קובץ שמישהו שלח לך? על ידי ביקור באתר המכיל וירוס מוסתר? תוכניות אנטי וירוס רבות יפסיקו את הקבצים האלה מלהיכנס למערכת. לעתים קרובות אתה מקבל הודעה כי סוס טרויאני מנסה להיכנס למערכת שלך. כאשר הוא מזוהה בשלב זה, זה יכול להיות נחסם בקלות.

מחשב סריקה: לפעמים וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות מדלגים על ידי פקדי אבטחה, לא משנה כמה זהירים אתה. באפשרותך לבצע סריקת מערכת באמצעות רוב תוכניות האנטי-וירוס. בסוף תקבל מידע על כל האיומים הפוטנציאליים שנמצאו ואיך איומים אלה נפתרו.

כלי ניקוי המחשב: ככל הנראה התלונה הנפוצה ביותר של משתמשים היא כי לאחר זמן נראה המחשב להאט. זה יכול להיות בשל גורמים רבים ושונים, תוכנות אנטי וירוס לעתים קרובות יש את הפונקציות של ניקוי מחשבים ולהפעיל אותם מהר יותר.

כלים להגנה מפני דואר זבל: תוכנות אנטי וירוס כנראה יש תכונה המסייעת להפחית את כמות דואר זבל שאתה מקבל. אתה פשוט צריך "לאמן" את מערכת זיהוי דואר זבל על ידי השקעה של כמות קטנה של זמן זה שווה את זה בטווח הארוך. תארו לעצמכם שאתם יכולים לעצור את רוב דואר הזבל הזה לפני שאתם מגיעים לתיבת הדואר הנכנס שלכם.

Leave a Reply