עבודה עם תוכנת מחשב

admin

כיום, קורסי תוכנה הם מאוד פופולרי בקרב סטודנטים ואנשי מקצוע עובדים. קורסי תוכנה אלה מספקים הזדמנויות קריירה מדהימה בחברות תוכנה רבות וגם לאבטח את העתיד שלך. כמה קורסי התוכנה הפופולריים ביותר הם VB.NET, Java Development, Oracle, C # ו- Microsoft SQL Server. כל אלה קורסים תוכנה מבטיח סיכוי קריירה מעולה, חבילת שכר טוב ומבצעים. אתה יכול להגיש מועמדות לתפקידים שונים, כגון מתכנתים, מתכנתים, אנליסטים IT, בודקי, וכו 'בחברות תוכנה גדולות. יש להם דרישות גדולות עבור מתכנתים, מתכנתים ואנליסטים.

נכון לעכשיו, חברות מוכנים לשלם סכום גדול של כסף אם אנשים אלה יש שנים טובות של ניסיון אמיתי בעבודה בתחום התוכנה.

במהלך השנים הודו תרמה באופן משמעותי לפיתוח הטכנולוגיה והטכנולוגיה של המחשב. אבל דיכאון האחרונות שברה את עמוד השדרה של תעשיית ה- IT ההודית. הביקוש של מתכנתים רבים, מהנדסי תוכנה ומתכנתים נפגע קשות. הם לא היו עבודה בשוק ורבים היו צריכים לעבור את המבחן הזה במשך שנה.

עם זאת, תקופה זו היא מעל לחלוטין ומשרות חזרו לשוק. כיום, מתכנתים רבים של ג 'אווה, מהנדסי תוכנה ומתכנתים עובדים בפרויקטים בינלאומיים שונים בהודו ומחוצה לה. הם מקבלים משכורת טובה מאוד ורווחים רבים אחרים. זו הסיבה הקורסים תוכנה הפכו כל כך פופולרי בקרב אנשים צעירים, כי הם גם מספקים הזדמנות טובה לעבוד מחוץ למדינה שלהם ולצבור ניסיון עולמי. בתור מתכנת או מתכנת אתה מקבל חבילת שכר טוב, הניסיון שלך בתחום זה גם משחק תפקיד חשוב בקבלת עבודה והעלאת המחיר.

קורסי תוכנה אלה יש אחד או שנתיים דיפלומה קורסים ממוסדות המחשב הפרטי. היום, זה היה קל למצוא מכוני הכשרה רבים בדלהי וחלקים אחרים של הודו, כי גם מציעים תעודה או תעודת הסמכה בתוכנה. עם זאת, לא כולם אמינים מכובד. אם אתה רוצה להצליח בתחום התוכנה, מומלץ לבחור קורס רק במכון מחשבים ידוע

– NIIT,

– Aptech

– פתרונות טכנולוגיים מתקדמים

– Aftech

– DICS, ניו-דלהי

– מעבדות Baluja

דוקאט

השמות שהוזכרו לעיל שייכים למוסדות מחשב ידועים בדלהי. למוסדות אלה יש צוות הוראה מוסמך עם מעבדות מחשב מאובזרות היטב. רבים מהם גם מספקים סיוע לשנה אחת לתלמידיהם. דמי הקורסים בקורסי תוכנה שונים שונים זה מזה. הדרישה הבסיסית לכל קורס תוכנה היא 10 + 2 או השלמת הלימודים, בנוסף, הידע במחשב שלך נבדק גם.

העתיד של חברות הודיות בתעשיית התוכנה ברור מאוד; הם לגייס מספר גדול של מומחי IT ולהשיג מחזורי ענק לאורך כל השנה. חברות תוכנה ידועות מהודו – יבמ, מיקרוסופט, אקסנצ'ר, אינטל, TCS ו- HCL וכו '. לכל החברות הללו יש כוח עצום של מתכנתים ג'אווה, מומחי DOT NET ומתכנתים העובדים בפרויקטים השונים שלהם.

מפתחי JAVA לא נחוצים רק בחברות תוכנה, אבל יש גם ביקוש במגזרים פיננסיים, כגון בנקים. יש גם גידול תרשים שכר עבור מתכנתים ג 'אווה. בנוסף, ניתן להגיש בקשה למנהל פרויקט מיקום בחברה בעלת מוניטין אם יש לך שנים רבות של ניסיון ודיפלומה / תואר בקורסי תוכנה.

Leave a Reply