מסורת Vs חדשנות – ההיסטוריה של המלחמה העתיקה

admin

אם אתה שם לב, ייתכן שתבחין שרוב הדיונים והעימותים הלא אינטלקטואליים שלנו הם סכסוכים בין מסורת לחדשנות. כאן תוכלו למצוא אדם המנסה לשכנע אחרים שאתם צריכים להיצמד לרשומות: ניסיון, תרגול ודפוסי מורשת, בעוד שהאדם האחר מכחיש כאילו חדשנות ויצירתיות עשו את ההבדל. או במילים אחרות, אתה לומד איך אתה הולך. אותו ריב קיים בתחום הנדסת התוכנה שלנו, לפחות בתעשייה המקומית שלנו, כפי שאני רואה.

1. פונדמנטליסטים של רמיישלניצה או מחקירי Ślepi

יש אנשים שמאמינים מאוד בשיטות ישנות. הם תמיד יש את אותו מספר של מסמכים, מחזור החיים אותו, פרויקט זהה ואסטרטגיה אחת להפליא עבור כל פרויקט. מה שמפתיע אותי הוא שאפילו כישלון לא יכול להכריח אותם להאמין שמשהו לא בסדר. במקום לנסות לעשות כמה שיפורים ולחפש חסרונות במנהגים ובאסטרטגיות שלהם, הם מתחילים להאמין שכישלון הוא הנורמה, או לא כישלון כלל. לדוגמה, תשמע אותם אומרים "הלקוחות לעולם לא מרוצים" או "אובדן תאריכים הוא הנורמה בתעשייה שלנו."

דוגמאות –להקלr

בפרויקט התוכנה, צוות offshore back-office מספק מסמכים במאגר המקומי שלהם לצוות המשרדים הקדמיים באתר כדי לאפשר להם לעדכן את המסמכים שלהם. בהעדר גישה למסמכים לא מקוונים, הצוות המקומי מספק מסמכים בדוא"ל לצוות המרוחק. כמובן, לעתים קרובות יש קונפליקטים של גרסאות במסמכים, וכאשר זה קורה, הם מארגנים פגישה ומפתחים קונפליקטים באופן ידני במסמכים. הם סובלים מבעיה זו במשך חודשים, אך הם נמנעים משינויים בתרגול שלהם, כגון מאגר מסמכים מקוון במקום שיתוף מסמכים בהודעת דואר אלקטרוני. המונח שטבע כאן הוא הגישה כוח הזרוע, כפי שסטיב מק'קונל קרא לזה

2. ניתן לומר כי חדשן – או מדען

מתוך הקטגוריה הנ"ל, החידושים הם מה שרוב הבוגרים החדשים שלנו מורכבים. הם מתחילים עם מילות מפתח כגון Web 2.0, מחשוב ענן ומאמינים כי שיטות ישנות מיושנות, ואנשים מבוגרים אינם יצירתיים. הם מנהלים את הפרויקטים שלהם כדי ללמוד, להתעלם ממציאות הקרקע, להזניח את העלות ואת הסיכון של שינוי ולהימנע משימוש רשומות: דפוסים ושיטות. בגלל שהם מאמינים שהם עושים דברים יותר טוב מהם, אתה יכול לראות אותם כותבים חיבורי DB שלהם בטכנולוגיות שיש להם חיבור מובנה חיבור או כתיבת שיעורים מותאמים אישית מאפס במקום להרחיב הקיימים. לעתים קרובות הם מנסים לעשות פשוט, המדינה- of-the-art דברים ויש להם מספיק ידע וניסיון ללכת לאיבוד בפנים. השם כאן הוא "כדור כסף", כפי שסטיב מק'קונל אומר.

3. חשיבה הנדסית: הנחוץ ביותר

חשיבה מתונה – או גישה הנדסית בדיוק כמו אני אומר– לעתים קרובות משתמשת ומשתמשת ניסיון, השקיעה על ידי מוחות נפלאים רבים, הימנעות השחזור חסר תועלת, אבל אף פעם לא מהסס לפתור בעיות בתרחיש נתון אם זה לא מתאים. הדמות אומרת שאתה מבין את המטרה שלך, אם לבנות או ללמוד. הוא אומר שכדי להיות כן ויעיל, מהנדס לא צריך להתנהג כמו מדען הבונה ומשמיד רק ללמידה. והוא אומר שיש תמיד מקום לשיפור, כי זה המשך, אבל זה לא המטרה הסופית של המהנדס, אבל זה הכי אופטימלי וכלכלי הבטחה.

פרקטיקה אחת יכולה להיות השפעה שונה כאשר משתמשים עם או ללא סיבה. לכן, אם בפועל נוהג הרוב, יש סיבות אפשריות, לנסות למצוא אותם, לא את הבקשה הביישנית של חסידיו האחרים אם אתה לא יכול, אבל אם אף אחד לא יודע, יש לך לפחות סיבה אחת כדי למנוע את זה. עדיף שיהיו לך סיבות משלך במקום בעיוורון.

בתור מהנדס, אני לא מאמין שאני צודק, בהתחשב בכך שיש לי מספר מצומצם של מיומנויות, ידע וניסיון. ההערות שלך ואת אי הבנות יהיה צפוי, בתקווה שהם יעזרו לנו יש דרך מאוזנת של חשיבה.

Leave a Reply