מבט על תוכנת סימולציה הטיסה המודרנית

admin

תוכנת סימולציה הטיסה היא חלק מתוכניות סימולציה זה אומר קפיצה ענקית בפיתוח שלהם. הודות למחשבים מודרניים עבודה מיוחדת של כמה דורות של טייסים, מהנדסי תוכנה, אנימטורים 3D, וכו 'כל זה הוביל למהפכה משחקי סימולציה הטיסה. מומחים מתחומי טיסה שונים מציגים את הידע והניסיון שלהם לתרום לריאליזם בסימולציה. אחרי הכל, הבעיה העיקרית עם כל סימולטור היא שזה לא מציאותי מספיק. עם זאת, עם הרבה נתונים שנאספו על טיסה, סימולטורים החלו להיות מעודן להיות קרוב ככל האפשר ריאליזם.

סימולציה הטיסה התוכנה משמשת אנשים רבים, כולל ילדים, טייסים, מהנדסים, טייסים מבחן, שחקנים וכו 'המטרה שלהם היא דבר אחד, כלומר ריאליזם. מסיבה זו, הרעב שלהם לריאליזם לא היה מסתפק בשום דבר פרט למציאות.

בשל המחשבים המודרניים מציעים הזדמנויות גדולות, היכולות הטכניות של תוכנת סימולציה הטיסה גדלו באופן דרמטי. העיצוב הגרפי היה ברזולוציה גבוהה יותר, והאובייקט בסימולציה החל להיות יותר ויותר מציאותי. זה למה סימולטורים עכשיו נראה ממש. עם זאת, ללא מחשב רב עוצמה, לא תוכל להשיג את התוצאה הרצויה ואתה תהיה כועס כי המשחק יהיה איטי.

תוכנת סימולציה הטיסה יש משהו להדגיש. קודם כל, אתה צריך להיות מסוגל לבחור בין מטוסים שונים. אתה לא יכול להיות מסוגל לבחור אחד או שניים. זה היה נכון עבור סימולטורים ברמה נמוכה, אבל מהיום זה לא מקובל. אתה חייב להיות מסוגל לבחור יותר מ 20-30 מטוסים שונים, שלכולם יש מפרט גודל, חומר אשר שימש, משקל, כוח סוס, וכו 'הם יעזרו באופן משמעותי להפוך את הריאליזם אפילו גבוה יותר.

נקודה נוספת שיש לשקול היא שאתה צריך לאפשר לפחות 60-70 אתרי נחיתה שונים לנחות. הם צריכים גם את המפרט המצוין עבור המטוס. מסיבה זו, המטוס יגיב אחרת, על מסלול אחר.

המחשב שבו אתה חייב להפעיל כמה תוכניות הסימולציה האחרונה חייב להיות חזק באמת. הם חייבים להיות לפחות 10 GB של שטח פנוי בדיסק הקשיח. הם חייבים להיות מעבד 2.2 GHz כרטיס גרפי חזק באמת. אחרי זה אתה יכול ללכת.

Leave a Reply