כיצד להסיר תוכנות אנטי וירוס מזויפות

admin

בשלב זה, תוכניות אנטי וירוס מזויפות מתפשטות. המפתחים של תוכניות אלה סומק לנצל את החששות הביטחוניים הקיימים של כמעט כל משתמשי המחשב. לכן אתה צריך לקבל את הידע הנכון על הסרת אנטי וירוס מזויף מהמחשב. אבל לפני שתוכל להסיר את תוכנת האנטי וירוס מזויף, אתה צריך להבין את ההתנהגות הספציפית שלה.

להיפטר האנטי וירוס מזויף ידי לדעת את זה ביסודיות

תוכנית אנטי וירוס זדוני יכול להתגנב לתוך מערכת המחשב שלך באמצעות מספר ערוצים. קודם כל, זה יכול להיות מועבר מכונן USB נייד נגוע למחשב. ניתן גם להוריד סרגל כלים מפוקפק שמתקין באופן אוטומטי תוכנית אנטי וירוס מזויפת. הצורה הנפוצה ביותר של שידור הוא השימוש של אתרי סיקור או peer-to-peer ההורדה.

וירוס כזה מחקה בדרך כלל את ההתנהגות של מרכז האבטחה המובנה המותקן במחשב. אם אתה משתמש ב- Windows, וירוס מזויף יחקה את המראה ואת תיבות הדו-שיח של מרכז האבטחה של Windows.

לאחר ההתקנה, האנטי וירוס המזויף יציג אזהרה לגבי וירוסים ותוכנות זדוניות. חלונות קופצים ומסכים נדנוד יוצגו, מודיע לך כי עליך להוריד ולרכוש יישום אנטי וירוס חדש. למעשה, אין תוכנות זדוניות אמיתיות או וירוסים במחשב שלך. ההדבקה היחידה היא תוכנת אנטי וירוס מזויפת.

אם אתה לא רוצה להסיר את תוכנת האנטי וירוס מזויפים, דפדפן האינטרנט שלך יכול להיות השתלטו. המחשב שלך יהיה איטי מאוד. מה יותר גרוע, אתה תהיה חשופים הונאות הקשורות phishing ו גניבת זהות.

דרך קלה להסיר תוכנות אנטי וירוס מזויפות

באפשרותך להסיר את תוכנת האנטי-וירוס המזויפת באופן ידני. עם זאת, זוהי אפשרות מסוכנת, במיוחד אם אתה לא יודע הרבה על קבצי מערכת הרישום המחשב. אתה יכול להזיק למערכת אם בטעות למחוק את הקובץ הלא נכון.

האפשרות הטובה ביותר והקלה ביותר היא להסיר באופן אוטומטי תוכנות אנטי וירוס מזויפות. זה מחייב שימוש בכלי אמין להסרת תוכנות זדוניות. זכור כי גם משתמשי מחשב מנוסים מאוד מחפשים מידע על איך להיפטר באופן אוטומטי של תוכנה זו. הם מחפשים עזרה עם אבטחת האינטרנט כדי להסיר את הווירוס מהמחשבים שלהם.

כדי למנוע נזק למערכת ולמנוע לחלוטין תוכנות נוכלים כאלה מהמחשב שלך, בצע את הפתרונות והשיטות המשמשות את רוב משתמשי המחשב. אתה צריך לקבל את המידע הכי אמין ומעודכן על התוכנה סומק. חשוב גם ללמוד כיצד להסיר תוכנות אנטי וירוס מזויפות באמצעות כלי אוטומטי נגד תוכנות זדוניות.

Leave a Reply